پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
بین الملل محتوای دیجیتال خبر

FIFA 22 محبوب‌ترین بازی ورزشی جهان

تنها پس از 22 روز از انتشار بازی FIFA 22 این بازی به محبوب‌ترین بازی ورزشی جهان تبدیل شده است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، با وجود انتقادهای فراوانی که در روزهای ابتدای برای این بازی مطرح شد اما نکته جالب در این است که افرادی زیادی در دنیا مشغول بازی با FIFA 22 هستند و باعث شده با میانگین ۸۹میلیون مسابقه در هر روز، این بازی به محبوب‌ترین بازی ورزشی جهان تبدیل شده است.

هم اکنون این بازی FIFA 22 برای کنسول‌های PS5، PS4، Xbox Series X، Xbox Series S و Xbox One و همچنین کامپیوترهای شخصی (به واسطه‌ی پلتفرم‌های Steam، Origin یا Stadia) عرضه و در دسترس علاقه‌مندان آن است.

بررسی فیفا ۲۲ از دید سایت‌های معتبر جهان

وبسایت Areajugones
نمره: ۹۰ از ۱۰۰
فیفا ۲۲ بزرگ‌ترین تغییرات گیم‌پلی در نسخه‌های چند سال اخیر مجموعه را به ما معرفی کرده و تجربه نهایی را به واقعیت نزدیک‌تر می‌کند. هرچند که این تغییرات زیاد ضروری نیستند، اما باز هم بازی را به ورزش فوتبال شبیه‌تر می‌کنند.

وبسایت GOD IS a Geek
نمره: ۹۰ از ۱۰۰
فیفا ۲۲ شامل تغییرات بزرگی در تمامی جزئیات گیم‌پلی شده و نسخه امسال را به بهترین اثری که در مجموعه دیده‌ایم، تبدیل می‌کند.

وبسایت Push Square
نمره: ۸۰ از ۱۰۰
فیفا ۲۲ حس یک مسابقه فوتبال واقعی را می‌دهد و از این لحاظ پیشرفت کرده است. بهبودهای مختلف در جای گیری بازیکنان، فیزیک توپ و انیمیشن‌های جدید باعث به وجود آمدن یک شبیه‌ساز لذت بخش شده‌ و از تمامی حالت‌های معروف فرنچایز پشتیبانی می‌کند.

بخش Career Mode از اول ساخته نشده، اما قابلیت ساخت یک باشگاه جدید سرگرم کننده است.

پرداخت‌های درون برنامه‌ای هنوز نقش بزرگی در بخش Ultimate Team دارند و احتمالا از همین حالا از این موضوع خبر دارید، اما نسخه سال جدید فعالیت‌های متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ به گونه‌ای که می‌توانید صدها ساعت از زمان خود را بدون دیدن حتی یک Loot Box، صرف تجربه بازی کنی

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *