استارتاپ

همزمان با انتشار گزارش سال 1399 طاقچه:

۳۸۰درصد رشد مطالعه کاربران طاقچه

در گزارش منتشر شده طاقچه کاربران طاقچه با 5برابر شدن نرخ مطالعه در این پلتفرم به 380درصد رشد در مطالعه رسیده‌اند.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، پلتفرم طاقچه همزمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی گزارش سال ۱۳۹۹ خود را منتشر کرده کاربران این پلتفرم ۵میلیون و ۲۷۷هزار و ۷۷۷ساعت مطالعه داشته‌اند تا مطالعه جمعیت باسواد کشور، ۴٫۵دقیقه بیشتر شود.

در آمار منشتر شده طاقچه کتاب‌های متنی استایل، سیگار شکلاتی و شکلات تلخ بیشتر از سایرین خوانده شده‌اند و کتاب‌های صوتی ملت عشق، سینوهه و برادران کارامازوف بیشتر از سایر کتابهای صوتی شنیده شده‌اند.

کتاب‌های سه دقیقه در قیامت، نیچه گریست و  پیرمرد و دریاف پر بحث‌ترین کتاب‌های متنی و کتاب‌های مغازه خودکشی، کیمیاگر و ملت عشق پر بحث‌ترین کتاب‌های صوتی  طاقچه بوده‌‌اند.

کتاب‌های متنی، دیدم که جانم می‌رود، گردان قاطرچی‌ها و  میزرا مقنی گورکن محبوب‌ترین کتاب‌های متنی و کتاب‌های بوف کور، شاهنامه فردوسی و مدیر مدرسه پردانلودترین کتاب‌های متنی در طاقچه بوده‌اند.

انتشارات دانشگاه پیام نور،نشر ملیکان و انتشارات سخن پرفروشترین کتاب‌های محتوای متنی را داشته‌اند و انتشارات شادن پژواک، آوانامه، نوین کتاب گویا عنوان پرفروشترین کتاب‌های محتوای صوتی را کسب کرده‌اند 

در سال ۱۳۹۹ تعداد کتاب‌هایی که مردم از طریق طاقچه به دیگران هدیه داده‌‌اند ۵ برابر رشد (۴۱۰ درصد) رشد داشته است و تعداد افرادی که در این کار مشارکت داشته‌اند ۳۹۸درصد رشده داشته‌اند.

برای مطالعه کامل این گزارش اینجا کلیک کنید.

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *