شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
اقتصاد دیجیتال استارتاپ خبر

۲۰ میلیارد ریال وام برای توسعه کسب و کارهای IT

۲۰ میلیارد ریال وام برای توسعه کسب و کارهای IT -عصرهشتم

شبکه حمایت و رشد کسب و کارهای نوآور وام ۲۰ میلیارد ریالی برای توسعه کسب و کارهای IT در نظر گرفته است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، شبکه حمایت و رشد کسب و کارهای نوآور با ارائه سازو کار معینی در قالب شبکه عطف، قصد دارد با برگزاری رویدادی، نسبت به شناسایی کسب و کارهای برگزیده اقدام کند.

شش کسب و کار برگزیده در این رویداد از امتیازات تسهیلاتی همچون دریافت تسهیلات بین ۱۰ الی ۲۰ میلیارد ریال و سود تسهیلات ۶%با بازپرداخت تسهیلات بین ۱۲ الی ۶۰ ماه برخوردار خواهند شد.

کسب‌وکارهای نوآور برای شرکت در این رویداد می‎توانند با مراجعه به سایت www.shabakeatf.com ضمن آشنایی با فرایند اعطای تسهیلات و روند اجرایی کمپین، فرم تشریح طرح توسعه خود را تکمیل نمایند.

توسعه کسب‌ و کارها و ترغیب مشتریان به خرید با محصول دانش بنیان

پس از آن درخواست‎های شرکت‌ها توسط فعالان و متخصصین حوزه کارآفرینی و همچنین کارشناسانی از سوی حامیان مالی، ارزیابی خواهد شد و در نهایت طی مراسمی با تشریح نحوه ارزیابی درخواست‎ها، شش کسب‌وکار برگزیده معرفی خواهند شد.

گفتنی است شبکه حمایت و رشد کسب و کارهای نوآور با ایجاد سازو کاری معین برای شناسایی کسب و کارهای آتیه‌داربه آنها کمک می‌کند تا مراحل توسعه خود را با ریسک کمتری سپری کرده و به نتبجه برسانند. همچنین شبکه “عطف” توانسته حامیان بزرگی چون موسسه اعتباری ملل را جذب کند.

منبع : هفته نامه شنبه

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *