استارتاپ محتوای دیجیتال خبر

۱۸ میلیارد بار بازدید ویدیوهای آپارات در طول یک سال

بر اساس گزارش تیرماه 1399 تا تیرماه 1400 آپارات، ویدیوهای میزبانی شده در این سرویس در همین بازه زمانی ۱۸ میلیارد بار دیده شده‌اند.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، طبق این گزارش این تعداد بازدید در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۵۳ درصدی را نشان می‌دهد.

همچنین آپارات توانسته است در رتبه‌بندی جهانی یعنی الکسا رتبه یک داخلی و ۴۷ جهانی را کسب کند.

آپارات اعلام کرده است که هر ماه بیش از ۲۰ هزار سال ویدیو در آپارات تماشا شده است و پهنای باند آن در بهار ۱۴۰۰ به بیش از ۳۰۰گیگا بایت بر ثانیه رسیده است و این یعنی آپارات به یکی از بزرگراه‌های اینترنتی کشور تبدیل شده است.

در این بازه زمانی یک ساله، تعداد ۶۰ میلیون  بازدیدکننده یکتا به این وب‌سایت مراجعه کرده‌اند و این به معنی رشد ۴۳ درصدی در تعداد بازدیدکنندگان نسبت به زمان مشابه در یک سال قبل است.

در این گزارش آمده است که رکورد آپلود ویدیو به ۷۲میلیون دقیقه در سال رسیده و این عنی هر دقیقه ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه ویدیو در آپارات، آپلود شده است.

سهم اپراتورها در این گزار حائز اهمیت است و ایرانسل با ۲۶درصد، همراه ۲۴درصد و مخابرات با ۲۲ درصد به تأمین کننده اول اینترنت کاربران آپارات بوده‌اند.

در این گزارش آپارات مدعی شده است که ۴۸۰۰تولید کننده محتوا عضو سرویس درآمدزایی آن بوده اند اگر چه از میزان کسب درآمد آنان چیزی اعلام نشده است.

میتوانید مشروح این گزارش را از این بخش دریافت کنید

منبع: دیجیاتو

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *