بین الملل خبر

گاف عجیب نمایندگان مجلس آمریکا در ارسال نامه به مدیرعامل سابق یاهو

در این نامه ماریسا مایر به عنوان مدیرعامل یاهو تهدید شده که اگر به درخواست اطلاعات مربوط به حمله به ساختمان کنگره ترتیب اثر ندهد، با اقدام قانونی روبرو خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، اما مشکل اینجاست که ماریسا مایر از سال ۲۰۱۷ دیگر مدیرعامل یاهو نیست. این نامه به مدیران عامل ۱۳ شرکت فناوری ارسال شده بود.

نامه های دیگر نمایندگان که به آمازون، AOL (که شرکت آپولو آن را به همراه یاهو خریداری کرد)، اپل، AT&T، فیس بوک، گوگل، مایکروسافت، اسنپ، تی موبایل، توییتر، یو اس سلولار و وریزون ارسال شده اند و به نظر می رسد بدون اشتباه بوده اند.

اما گویا نمایندگان کنگره آمریکا اندکی از زمان عقب هستند زیرا هیچ نامه‌ای به ردیت، تلگرام، تیک تاک و سایر شرکت‌های فناوری مهم برای درخواست اطلاعات ارسال نشده است و به نظر می رسد فهرستی که دست این نمایندگان بوده، مربوط به چندین سال پیش بوده است.

بر اساس گزارش انگجت، اگرچه این اشتباه خنده‌دار است اما عدم شناخت کنگره از دنیای فناوری را نشان می‌دهد که مشکلاتی را ایجاد می‌کند خواه ارسال این نامه به مدیرعاملی باشد که سال‌ها پیش شرکت تحت مدیریتش را ترک کرده است یا پیشنهاد تغییرات قانونی که پیچیدگی‌های قابل پیش‌بینی را به وجود می آورد. اشتباه بعدی ممکن است به راحتی اصلاح نشود.

گفتنی است یاهو از سال ۲۰۱۷ چندین بار مالک و مدیریتش را تغییر داده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *