دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
استارتاپ فناوری خبر

پایش برنامه غذایی و جسمانی سالمندان با نرم‌افزار ایران ساخت

پایش برنامه غذایی و جسمانی سالمندان با نرم‌افزار ایران ساخت - عصرهشتم

یکی از تیم‌های استارت‌آپی مستقر در مرکز نوآوری صبا نرم‌افزار ایران ساخت برای ارائه برنامه ورزشی و غذایی بر اساس وضعیت جسمانی افراد بالای ۵۰ سال را تهیه کرده است

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، سعید حقیقت، هم‌بنیانگذار یکی از تیم‌های استارت‌آپی مستقر در مرکز نوآوری صبا در گفت‌وگو با ایسنا گفت: اخیرا یک نرم‌افزار تحت وب به اسم ایران ساخت عرضه کرده‌ایم که ویژه سنین ۵۰ سال به بالا با هدف پایش سلامت جسمی و غذایی افراد سالمند طراحی و عرضه شده است.

وی با اشاره به نحوه ارائه خدمات این اپلیکیشن، توضیح داد: زمانی که فرد وارد این نرم افزار می‌شود، اطلاعات جسمانی خود را عرضه خواهد کرد و این نرم افزار علاوه بر آنکه میزان BMI فرد را اعلام می‌کند، بر اساس شرایط جسمانی و توده چربی، برنامه غذایی ارائه می‌دهد.

مشاهده این مطلب میتواند مفید باشد :

هلوهارت، اپلیکیشن مدیریت فشار خون

حقیقت با بیان اینکه این نرم‌افزار همچنین قادر به ارائه برنامه ورزشی به فرد است، اظهار کرد: علاوه بر آن در صورتی که فرد در هر مرحله‌ای نیاز به راهنمایی داشته باشد، می‌تواند با کارشناس مربوط تماس بگیرد و بدون هیچ گونه هزینه‌ای مشاوره‌های لازم را دریافت کند.

وی با بیان اینکه این نرم‌افزار باید بر روی گوشی نصب شود، یادآور شد: مشاوره پزشکی در حال حاضر ارائه نمی‌شود، ولی در طرح توسعه‌ای این نرم‌افزار قرار دارد.

به گفته حقیقت، در نسخه اولیه این نرم‌افزار حدود ۲۰۰ کاربر از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند، ولی تا دو ماه آینده به تجاری‌سازی خواهد رسید و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

منبع: isna

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *