دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
استارتاپ محتوای دیجیتال خبر

پایان فعالیت ویدیویی کافه بازار

کافه بازار به طور رسمی اعلام کرده است فعالیت در بخش ویدیوی بازار که از اواخر سال ۹۷ آغاز شده، تا پایان آبان ۱۴۰۰ به طور رسمی پایان می‌یابد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، کافه بازار در این بیانیه رسمی اعلام کرده است: ارائه‌‌ی راهکارهای نوآورانه‌ی فناوری‌محور و بهبود تجربه‌ی میلیون‌ها کاربر اندرویدی در ایران، همواره هدف و مزیت اصلی بازار بوده است و محصول ویدیو نیز با همین رویکرد پاسخگویی به نیاز کاربران بازار به تماشای آسان برنامه‌های ویدیویی (اعم از فیلم و سریال) راه‌اندازی شد.

کافه بازار در سه سال گذشته، با پشتکار و علاقه‌ نیروهای فنی و غیرفنی خود در این بخش و با حمایتی که از سوی کاربران، سرمایه گذاران و شرکای تجاری خود دریافت کرده است، موفق به خلق بستری شد که اکنون میزبان بیش از ۵ میلیون کاربر ماهانه‌ و ۳۲ میلیون دقیقه تماشای روزانه بوده است.

مطالعه این خبر می‌تواند برای شما مفید باشد
تنگ‌تر شدن دامنه تحریم فضای مجازی ایران

در ادامه این بیانیه آمده است: کافه بازار به رغم این رشد چشمگیر و با وجود اینکه شیوه‌های متفاوتی از جمله فروش اشتراک یا تماشای رایگان همراه با تبلیغات را آزموده است تا به بهترین مدل ارائه خدمات به کاربران دست یابد، پس از سه سال به این باور رسیده‌ است که توسعه محصول ویدیویی نیازمند تمرکز بیشتر در زمینه‌های دیگری است که مانع تمرکز تیم‌های خلاق و فعال آن روی توسعه محصول بازار و ایفای نقش اصلی خود در جایگاه «میزبان برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی در ایران» می‌شود.

بنابراین با توقف خدمات ویدیویی، و با انتقال توان نیروهای فنی و غیرفنی، بیش از پیش بر ارائه خدمات و توسعه محصولات از جمله در حوزه برنامه و بازی تمرکز خواهد کرد.

کافه بازار در پایان این بیانیه آورده است: همواره کوشش کرده‌ایم با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه مخاطب، محصولی ارائه دهیم که رضایت کاربران را در پی داشته باشد و اگرچه بخشی از خدماتی که ارائه می‌کنیم، ممکن است به نتیجه یا بازخورد مطلوب نرسد، اما از تجربه‌ها درس می‌گیریم و روی گام‌های بعدی متمرکز می‌شویم.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *