دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
بین الملل فناوری خبر

ورود NFT به عرصه تلویزیون‌های سامسونگ

ورود NFT به عرصه تلویزیون‌های سامسونگ - عصر هشتم

 سامسونگ پلتفرمی را توسعه داده که کاربران این پلتفرم در تلویزیون‌های جدید این شرکت به چندین مارکت‌پلیس NFT دسترسی داشته باشند.

به گزارش  استارتاپ خبری عصر هشتم، کاربران نسل جدید تلویزیون‌های MicroLed، Neo QLED و سری فریم می‌توانند به پلتفرم جدید سامسونگ دسترسی داشته باشند تا تمام اطلاعات مربوط به آن NFT را مشاهده کرده و در صورت تمایل به‌راحتی قادر به خرید آن باشند.

سامسونگ در این پلتفرم با توجه به جزییات و با استفاده از قابلیت کالیبره شدن هوشمند، تنظیمات تلویزیون خود را در هنگام نمایش انواع مختلف NFT تغییر می‌دهد تا شکل نهایی NFT دقیقا مطابق با دیدگاه خالق آن باشد.

در حال حاضر سامسونگ تنها شرکتی است که چنین قابلیتی را برای تلویزیون‌های خود ارائه داده  و تلویزیون‌های مبتنی بر این پلتفرم را تا چند ماه دیگر راهی بازار خواهد کرد.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد
۵۷درصد از درآمدسامسونگ خارج از بازار تلفن و کامپیوتر است!؟

گفتنی است  NFT، توکن‌های غیر قابل تعویض(به‌معنی منحصر به‌فرد بودن این دارایی) یا دارایی‌های دیجیتالی هستند که کاربران آن می‌توانند تقریبا هر چیزی را تبدیل به NFT کنند.

در دنیا افراد زیادی از این راه به ثروت زیادی دست پیدا کرده‌اند و تعداد زیادی از کاربران هم به امید دریافت سودهای هنگفت، NFTهای مختلف را خریداری می‌کنند.

 

منبع:  digikala

 

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *