شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
فناوری خبر

هوشمند سازی کسب‌ و کار‌ها با ۱۱ کلان‌داده ایران ساخت

هوشمندسازی کسب‌وکار‌ها با ۱۱ کلان‌داده ایران ساخت - عصر هشتم

کلان‌داده‌های تولید شده ایران‌ ساخت علاوه بر اینکه اطلاعات و داده‌های حیاتی کسب و کار‌ها را تهیه می‌کنند باعث حرکت آنها به سمت هوشمندسازی می‌شوند

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم،  از جمله کلان داده‌های تولید شده «سامانه‌های هوش تجاری»، «راهکار انبار داده و هوش تجاری»، «فرابر»، «سامانه هوش تجاری و داشبورد مدیران مبنا»، «نرم افزار هوش تجاری (BI)»، «ارائه راهکار‌های تحلیل داده‌های تجاری و سامانه هوش تجاری»، «انبار داده و داده کاوی» هستند.

این کلان داده ‌ها به کسب‌ و کار‌ها و فعالیت‌های اقتصادی در مسیر هوشمند شدن و استفاده از داده‌های امن کمک خواهند کرد و اطلاعات و داده‌های حیاتی که برای سازمان‌ها و بنگاه‌ها بسیار مهم و ضروری به حساب می‌آیند.

این کلان داده‌ها توسط شرکت‌های دانش‌بنیان، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و در بستری امن و مطمئن طراحی و تهیه شده‌اند.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد
حمایت مالی از شرکت‌های دانش بنیان داخلی‌ ساز کالاهای وارداتی

گفتنی است کلان داده‌ها، مجموعه‌ای بسیار بزرگ از داده‌ها هستند که از منابع متعددی جمع‌آوری می‌شوند که می‌توانند نتایج ارزیابی عملکرد یک سازمان یا تعاملات مخاطبان آن در شبکه‌های اجتماعی باشند. این داده‌ها تأثیری مثبت در توسعه کسب‌وکار‌ها دارد.

وجود کلان‌داده‌ها و جمع‌آوری آن‌ها می‌تواند برای هر کسب‌وکاری مفید باشد. تجزیه و تحلیل این داده‌ها با سیستم‌های نرم‌افزاری پیشرفته، به سازمان‌ها در تصمیم‌گیری‌ها و تعیین راهبرد کمک می‌کند و این کار باعث کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمد در هر کسب‌وکاری می‌شود.

شرکت‌های دانش‌بنیان «مبتکران سیستم کاوش»، «ساختار‌های نوین اطلاع رسانی اساطیر»، «داده کاوان هوشمند توسن»، «هوژان اندیشه گستر»، «مهندسی مشاور عصرفن آوری دانش»، «مشاورین بهبود روش‌ها و سامانه‌های مبنا»، «داده کاوان پیشرو ایده ورانگر»، «هوش تجاری کیسان و پردازش و تحلیل داده» برای تولید این محصولات قدم پیش گذاشته‌اند.

منبع: iribnews

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *