دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰
استارتاپ فناوری خبر

هوشمند‌سازی کسب‌وکارها به کمک ۴نرم‌افزار دانش‌بنیان

هوشمند‌سازی کسب‌وکارها به کمک 4نرم‌افزار دانش‌بنیان - عصر هشتم

تولید 4 نرم‌افزار دانش‌ بنیان به هوشمندسازی کسب‌وکارها و سازمان‌ها یاری خواهد رساند.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، ۴ محصول «اپلیکیشن خدمات تبلیغات کلیکی آرتار»، «اپلیکیشن کنتل»، «نرم‌افزار ساختار سازمانی CCA» و «سامانه وب و اندروید نظارت بر پروژه‌های اجرایی آب و فاضلاب»،  برای گوشی‌های همراه توسط شرکت‌های دانش‌ بنیان طراحی شده‌اند .

این محصولات که به بازار عرضه شده و مورد استفاده کاربران قرار گرفته‌ است به کاربران کمک کند تا با بهره‌برداری از داده‌های اطلاعاتی تصمیماتی کاربردی‌تر و بهینه‌تر بگیرند را هوش سازمانی می‌نامند.

  فناورانی از استان‌های خراسان رضوی، اردبیل، البرز و تهران نیز سردمداران طراحی این اپلیکیشن‌های کاربردی در کشور هستند.

۱٫ اپلیکیشن خدمات تبلیغات کلیکی آرتار

«شرکت فناوری ایده گستر حامی تجارت نوین ره پویان» یکی از مجموعه‌های فعال در این حوزه است که اقدام به طراحی نرم‌افزاری خدماتی برای ارائه تبلیغات کرده است. این نرم‌افزار با انجام فعالیت‌های تبلیغاتی، توانسته برای اقشار مختلف از طریق فضای مجازی اشتغالزایی کند.

۲٫ اپلیکیشن کنتل

کنتل رو می‌توان نخستین شبکه سرمایه‌گردانی ارتباطی در ایران دانست. در اپلیکیشن کنتل ۴۸ طرح درآمدزا وجود دارد که به کاربران کمک می کند تا راه‌های افزایش درآمد خود را تضمین کنند. این نرم‌افزار توسط «شرکت دانش‌بنیان زنجیره ارتباطات همیار» طراحی و تولید شده است.

مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد می‌شود
انتشار همزمان فراخوان پذیرش تیم‌های استارتاپی حوزه محتوای دیجیتال در دو شهر تهران و مشهد

۳٫ اپلیکیشین ساختار سازمانی CCA

وجود ساختاری منسجم برای سازمان‌ها به تصمیم گیری سریع‌تر، بهبود بهره‌وری، عملکرد بیشتر کارکنان، حذف کارهای تکراری، ارتباطات بهتر و غیره منجر می شود. این محصول حاصل تلاش «شرکت ساختارپردازان ایده ناک البرز» است.

۴٫ سامانه وب و اندروید نظارت بر پروژه های اجرایی آب و فاضلاب

این نرم‌افزار تلفن همراه نیز برای کاربران سازمانی و مرتبط با این حوزه شرایطی فراهم کرده است تا بتوانند بر پروژه‌ها و برنامه‌های اجرایی در حوزه آب و فاضلاب نظارت دقیق، مستمر و با داده‌های درست اطلاعاتی داشته باشند. «گروه الکتریک و داده پردازی پیشگامان دنیای کوارتز» تولیدکننده این نرم‌افزار است.

گفتنی است کارشناسان معتقدند که توسعه این کار مزایایی چون، « ایجاد مزیت رقابتی در نوآوری محصول»، «افزایش رضایت مشتری و رهبری بازار»، «بهبود وضعیت مالی و ایجاد شبکه‌ ارزش»، «مدیریت داده‌ها» و «افزایش اثربخشی سازمان» به همراه دارد.

منبع:  isti

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *