چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
اقتصاد دیجیتال استارتاپ محتوای دیجیتال خبر

نیتک، زمینه‌ساز تولید محتوا با توجه به نیاز بازار

نیتک، زمینه‌ساز تولید محتوا با توجه به نیاز بازار - عصرهشتم

خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک با ایجاد فضای بهینه و کاربردی برای فعالان عرصه تولید محتوا، زمینه‌ساز تولیدمحتوا با توجه به نیاز بازار را فراهم کرده است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گروه شرکت های وسنی که از سال ۹۷ در مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبائی تهران فعالیت خود را با ساخت آزمایشگاه تولید محتوا، استودیو مجهز صدا و تصویر و با همراهی تیم تخصصی تجاری‌سازی برای کمک به بازار کار و فعالان این حوزه آغاز کرده بود؛ خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک را در شرق کشور پایه‌گذاری کرده است.

با توجه به اینکه تولید محتوا نیازمند زیرساخت‌های حرفه‌ای و استودیوهای مجهز به همراه تیم حرفه‌ای است و نظارت کامل، ممیزی و رتبه بندی اطلاعات را می‌طلبد. خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک برای ساخت کارهای فاخر راه‌اندازی شده است.

برگزاری اختتامیه مسابقات ملی طراحی محصول و بسته‌بندی در نیتک

خانه خلاق و نوآوری نیتک تلاش می‌کند تا با توجه به نیازهای روز بازار، مرجعیت تولید محتوا ایجاد شود و با ساخت برندینگ در سطوح داخلی و بین المللی به پیشرفت حوزه‌های انیمیشن، بازی، ویدئو، پادکست، پایگاه‌های اطلاع رسانی، کانال‌ها و سایتهای خرید و فروش و صفحات اجتماعی و… کمک شود.

ارائه فضای کار اشتراکی، منتورینگ، معرفی به سرمایه گذار و ارائه سرمایه اولیه هوشمند مهمترین خدماتی است که در خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک به فعالان این عرصه ارائه داده می‌شود.

منبع: isti

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *