دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
اقتصاد دیجیتال استارتاپ خبر

نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ میزبان اولین حضور مستقیم و گسترده شرکت‌های رمزارز

بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ، میزبان اولین حضور گسترده شرکت‌های مدیریت دارایی دیجیتالی تا به معرفی حضوری و مستقیم خود بپردازند.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم،سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران اعلام کرده است که نمایشگاه الکامپ درحالی در اواخر بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود که سرمایه‌گذاران و دست‌اندرکاران صنعت رمزارز کشور، صرافی‌های دیجیتال و شرکت‌های بلاکچین نیز برای معرفی فرصت‌های جدید کسب‌وکار در فضای دیجیتالی و تعامل رو در روی خود با مخاطبان، حضور فعالی در این نمایشگاه خواهند داشت.

نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ با رویکرد «اقتصاد دیجیتال برای آینده‌ی بهتر» در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.

در این دورۀ نمایشگاه الکامپ، برای اولین‌بار است که شرکت‌های مدیریت دارایی دیجیتال به صورت مسنجم و گسترده به معرفی حضوری و مستقیم خود می‌پردازند

ستاد اجرایی این نمایشگاه در همین راستا تلاش کرده تا با ایجاد فضای مناسب در قالب بخش‌های نمایشگاهی، سخنرانی و سایر ابزارها برای شرکت‌های فعال درحوزه‌ی ارزهای دیجیتال، توانایی‌های فعالان این عرصه را به نمایش درآورد؛ موضوعی که با استقبال قابل توجه این شرکت‌ها روبه‌رو شده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانیwww.Iran-elecomp.com مراجعه کنند.

منبع:   irannsr.org

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *