سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
اقتصاد دیجیتال استارتاپ خبر

میلان نوآوری میزبان راهکارهای سرمایه‌گذاری موثر

میلان نوآوری - عصر هشتم

نهمین میلان نوآوری به ارائه راهکارهای مدیریت سرمایه‌گذاری برای اهالی اکوسیستم نوآوری مشهد پرداخت.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، درک، تجزیه‌و تحلیل مالی و تحلیل صنعت یک کسب‌و کار در کنار مدلسازی مالی برای تخمین سود مالی در آینده به عنوان مهم‌ترین فرآیندهایی است که برای مدیریت سرمایه‌گذاری در این رویداد مطرح شد.

شرکت مدیریت سرمایه برنا (برنا کپیتال) به عنوان میزبان این رویداد با طرح اهمیت و مبانی سرمایه‌گذاری در دنیای امروز به روش‌های مرسوم ارزش‌گذاری شرکت‌ها و استارتاپ‌ها پرداخت که عامل مهمی در جذب سرمایه‌گذاری برای پیشرفت هر چه بیشتر یک کسب‌و کار است.

در این رویداد روش ارزش‌گذاری مطلق یا ارزش ذاتی به عنوان روشی مرسوم در جذب سرمایه‌گذاری‌ها مطرح شد که موثرترین راه برای شناسایی شرکت‌های موردنظر سرمایه‌گذاری در دنیای امروز است.

مطالعه این گفت‌و گو می‌تواند برای شما مفید باشد
همفکر مشهد، بستری واقعی برای شبکه‌سازی و هم‌افزایی استارتاپ‌ها

در میلان نوآوری نهم موضوع مدیریت مالی در دو حوزه شرکتی و سرمایه‌گذاری به صورت جداگانه مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت تا مدیریت سرمایه‌گذاری به عنوان یکی از اصول پیشرفت کسب‌و کارها در زمینه مدیریت کسب‌و کار، بودجه‌ریزی، تأمین مالی و … مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است میلان نوآوری، سلسه رویدادهایی است که به همت شتاب‌دهنده کسب و کار فردوسی و با همراهی مرکز نوآوری شهری و کارخانه نوآوری مشهد برگزار می‌شود و به معرفی اهالی اکوسیستم نوآوری می‌پردازد.

میلان نوآوری هر هفته سه شنبه‌ها برگزار می‌شود و در نهمین رویداد، مجموعه برنا کپیتال به عنوان یکی از تیم‌های مستقر در این محل میزبان سایر تیم‌های استارتاپی و علاقه‌مندان حوزه سرمایه‌گذاری بود.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *