دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
فناوری نوآوری خبر

رئیس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای خبر داد:

موفقیت یک شرکت دانش بنیان در تولید بومی تجهیزات دندانپزشکی و دندانسازی

تولید تجهیزات دندانپزشکی و دندانسازی در یک شرکت دانش بنیان-استارتاپ خبری عصر هشتم

یک شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی توانست تجهیزات و لوازم دندانپزشکی و دندانسازی را در کشور تولید کند.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، حسین رمضانپور معاون مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اظهار کرد: این شرکت با تمرکز بر حوزه دندانپزشکی جزء مجموعه‌های موفق منطقه‌ای در تولید تجهیزات پزشکی بالاخص در حوزه ساخت تجهیزات پروتزهای دندانی است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر محصولات تولیدی این شرکت با بالاترین کیفیت و قیمت رقابتی نسبت به سایر برندها در دنیا مورد استفاده مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد، ادامه داد: ما در حوزه ساخت تجهیزات بیمارستانی و هتلینگ بیمارستان به ویژه در تولید تخت‌های الکترومدیکال اتاق عمل، تخت‌های ICU و تخت‌های CR و… ورود کرده‌ایم.

رمضانپور در مورد صادرات پروتزهای دندانی نیز گفت: طی سال‌های گذشته حدود ۲۴ مدل محصول را به ۲۵ کشور صادر کردیم که عمده آنها شامل کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای اروپایی و آسیای شرق بوده است.

وی در ادامه با بیان اینکه بازار تجهیزات دندانپزشکی ایران طی ۳۰ سال در احاطه برندهای وارداتی بوده است، اظهار کرد: ما از بیش از ۶۷ برند ثبت شده ایمپلنت دندانی برخورداریم که هر کدام در سال‌های مختلف، سهم خوبی را از بازار به دست آورده‌اند.

 

تولید تجهیزات دندانپزشکی و دندانسازی در یک شرکت دانش بنیان-استارتاپ خبری عصر هشتم

تولید ایمپلنت با قیمت مناسب و تضمین کیفیت بالا

معاون مدیرعامل این شرکت دانش بنیان، ایمپلنت دندانی را از گرانترین درمان‌ها در حوزه سلامت و جزو موفق‌ترین راهکارهای درمانی در حوزه دندانپزشکی دانست و تاکید کرد: نیت ما این بود که همگام با شرکت‌های خوب اروپایی محصولی را با قیمت مناسب و تضمین کیفیت بالا تولید کنیم.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد
تسهیلات تولید صنعتی برای توسعه محصول شرکت‌های دانش بنیان

 

وی خاطرنشان کرد: در این راستا بر مبنای استانداردهای اتحادیه اروپا، ۴۰ استاندارد تخصصی و سیستمی‌ را در مورد ایمپلنت دندانی خریداری و مطالعه کردیم و همچنین همه فرایندهای اجرایی خود را اعم از طراحی خط تولید محصول، ایمنی و عملکرد آن را بر مبنای این ۴۰ استاندارد به تثبیت رساندیم.

رمضانپور افزود: ما سیاست‌های قیمتی محصولات شرکت را به سمتی بردیم که هزینه‌های تولید محصول را به جایی برسانیم که حدود یک سوم میانگین قیمت سیستم‌های اروپایی و نصف میانگین قیمت سیستم‌های کره‌ای باشد.

وی از عقد قراردادهای علمی ‌و پژوهشی این شرکت با دانشگاه‌های صنعتی شریف، علم و صنعت، تربیت مدرس و دانشگاه تهران خبر داد و افزود: این پروژه‌ها به هم‌افزایی محصولات شرکت ما کمک می‌کند.

 

منبع: ایسنا

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *