پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
فناوری خبر

مهاجرت کیف پول ایوا به هاب فناوران مالی شاپرک

مهاجرت کیف پول ایوا به هاب فناوران مالی شاپرک - عصر هشتم

اپلیکیشن ایوا از بستر کارت‌ به‌ کارت سوییچ بانک ملی ایران، به هاب فناواران مالی شاپرک انتقال داده و متصل شده است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، به نقل از روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، اپلیکیشن پرداخت ایوا با الزام بانک مرکزی، از بستر کارت به کارت خود روی سوییچ بانک ملی ایران  مهاجرت کرده و به‌ طور کامل به سوییچ هاب فناوران مالی شاپرک متصل شده است.

کاربران این اپلیکیشن از این به بعد تمامی تراکنش‌های کارت به کارت خود را زیر نظر این سامانه انجام خواهند داد.

بانک‌های ملی، ملت، رفاه، سامان و شهر به‌ صورت کامل برای انجام عملیات کارت به کارت خود به هاب فناوران مالی شاپرک متصل شده‌اند و بانک پاسارگاد نیز به‌ زودی به این بانک‌ها اضافه می‌شود.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد
پشتیبانی از کیف پول رمزارزی دیجیتال Novi به زودی در واتساپ

کاربران برای انجام تراکنش کارت به کارت از مبداء بانک‌هایی که به هاب فناوران منتقل شده‌اند باید در ابتدا شماره کارت و اطلاعات هویتی خود را در سامانه شاپرک ثبت کنند.

کاربران اپلیکیشن ایوا پس از این مهاجرت، در اولین عملیات کارت به کارت خود در ایوا با پیغامی مبنی بر انجام عملیات احراز هویت مواجه می‌شوند که لازم است با انتخاب کلید احراز هویت، شماره کارت و اطلاعات هویتی خود را یک‌ بار برای همیشه در سامانه شاپرک ثبت و پس از آن مجدداً به فرایند عملیات کارت به کارت در اپلیکیشن ایوا هدایت شده و تراکنش خود را تکمیل‌ کنند.

شبکه پرداخت و هاب فناوران کاملاً از یکدیگر مجزا هستند به این ترتیب که شبکه پرداخت مختص کلیه اپراتور‌های شبکه پرداخت است و تمرکز هاب فناوران روی تراکنش کارتی بین پرداخت‌سازان و بانک‌هاست.

 

منبع: peivast

 

 

 

 

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *