شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
نوآوری خبر

معرفی برگزیدگان سی‌و پنجمین جشنواره بین‌ المللی خوارزمی

معرفی برگزیدگان سی‌و پنجمین جشنواره بین‌ المللی خوارزمی - عصرهشتم

در مراسمی از ۹ برگزیده از ایران و ۳ برگزیده از کشورهای ایتالیا، فرانسه و چین در سی‌و پنجمین جشنواره بین‌ المللی خوارزمی با حضور ریاست تجلیل شد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، در بخش داخلی در حوزه سامانه بررسی امنیت شبکه تلفن همراه، فاطمه کشاورز و امیرحسین علی نوری در زمینه آشکار ساز قابل حمل ترکیبات شیمیایی معرفی شدند.

پارسا پهلوان نیز در حوزه حوزه مصالح مرمتی میراث فرهنگی، کتر مرتضی گل‌محمدی در حوزه دستیابی به دانش فنی و تولید ارقام محتمل و تولید ارقام محتمل و مقاوم به بیماری و امیر رستگاری در حوزه رادار فرودگاهی تقرب معرفی شدند.

سید محمدرضا الحسینی در حوزه سامانه تبادل سیگنال راه‌آهن، خلیل ترکان در حوزه طراحی و تولید دستگاه الکتروشوک قلبی،‌ رسول رئیسی اردلی در حوزه سامانه کنترل و نظارت برای مدیریت شبکه‌های توزیع انرژی، جواد عیسی وند در حوزه طراحی و ساخت بستر آزمون بارگذاری فشار صوت، معرفی شدند.

در بخش خارجی این دوره از جشنواره نیزدکتر جیاگویو از کشور چین در حوزه فتوکاتالیست‌های ناهمگون؛ دکتر جوزف مانسیا از کشور ایتالیا در حوزه درمان فشار خون بالا و دکتر جین لارنت کازانوا از کشور فرانسه در حوزه ژنتیک انسانی به عنوان برگزیدگان این دوره جشنواره معرفی شدند.

گفتنی است جشنواره بین‌المللی خوارزمی به عنوان مهم‌ترین رویداد علمی کشور علاوه بر کشف استعدادها و معرفی طرح های برتر امروز نقش مهمی در تجاری‌سازی دستاوردهای علمی کاربردی نمودن ایده ها، کارآفرینی و توجه به بخش صنعت به سرمایه گذاری در طرح های خلاقانه دارد.

منبع: ایرنا

افتتاح مرکز حمایت از فعالیت‌ های نوآورانه موسسه بیت‌‌المهدی (عج)

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *