دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
اقتصاد دیجیتال استارتاپ خبر

معرفی ایده‌های برتر رویداد استارتاپ فناوری توان‌بخشی

ایده های برتر رویداد استارتاپ فناوری توان‌بخشی معرفی شدند-عصر هشتم

۱۵ ایده برتر و داوری ایده ها از سوی منتورهای رویداد استارتاپ فناوری توان‌بخشی معرفی شدند.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، به نقل از دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، سومین رویداد ملی «استارتاپ فناوری توانبخشی افراد دارای معلولیت، سالمندان و جانبازان» با حضور معاون وزارت کشور، دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس، نماینده شورای اسلامی شهر تهران، رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

این رویداد با معرفی برگزیدگان سومین رویداد ملی «استارت اپ فناوری توانبخشی افراد دارای معلولیت، سالمندان و جانبازان» شامل  ۱۵ ایده برتر و داوری ایده ها از سوی منتورها برای هدایت و راهنمایی تیم ها، تکمیل ایده ها و آماده سازی آنها در راستای تهیه طرح اولیه کسب و کار براساس نیاز جامعه هدف (افراد دارای معلولیت، سالمندان و جانبازان) آغاز شد.

از میان ۱۵ طرح اولیه کسب و کار در نهایت، ایده های مینا مواجیان، مجتبی شهاب و علی ذوالعلی به ترتیب به عنوان ایده های اول تا سوم این رویداد معرفی شدند. همچنین سه ایده فرشته یاقوتی، بنفشه قربانی و فاطمه کاکا شایسته تقدیر شناخته شدند.

مطالعه این مطلب ممکن است برای شما مفید باشد
سهم ۲۳درصدی استارتاپ‌های حوزه خرید، بیشترین میزان سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر

نفرات اول تا سوم این رویداد، علاوه بر لوح تقدیر، جوایز نقدی دریافت کردند و تمام ۱۵ ایده برتر رویداد از حمایت شتابدهندگان و سرمایه گذاران برای آموزش های لازم در مسیر فناوری ایده خود، راهنمایی و هدایت کارشناسان و اختصاص محل استقرار با تجهیزات اداری یا کارگاهی برخوردار خواهند شد.

دکتر فرهاد طباطبایی قمشه عضو هیات علمی و مدیر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و دبیر علمی این رویداد ملی اظهار کرد: برای این رویداد ۵۷ ایده وارد فرایند داوری شد که ۴۰ ایده به انتخاب داوران، مشخص شدند و در مرحله بعد، از میان ویدئوهای سه دقیقه ای ایده های رسیده، ۱۵ ایده برتر با رای ۷ تا ۱۰ داور ، انتخاب شدند.

 

 

منبع: خبرگزاری  مهر 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *