پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱
اقتصاد دیجیتال محتوای دیجیتال

مخابرات بسته های وِیژه عید خود را اعلام کرد

عید

فرارسیدن اعیاد با سعادت قربان و غدیرخم، جشنواره فروش بسته‌های ترافیکی تخفیف‌دار اینترنت پرسرعت شامل بسته‌های زمان‌دار با تخفیف ویژه در اختیار همگان قرار گرفت

به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران می توانند در این جشنواره فروش، از ساعت دوازده روز شنبه ۱۸ تا روز سه شنبه ۲۸ تیرماه ، بسته های مورد علاقه خود را با تخفیفات ویژه خریداری و استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، هر یک از مشتریان می توانند در طول جشنواره، نسبت به خرید هر یک از بسته ها اقدام کنند و تا پایان قرارداد سرویس یا پایان مهلت مصرف زمانی، امکان بهره برداری برای ایشان وجود خواهد داشت.
همچنین، تا زمانی که ترافیک بسته یا فرصت استفاده از آن به پایان نرسیده باشد امکان خرید بسته مجدد از همین گروه وجود ندارد.
گفتنی است، در صورت اتمام زمان قرارداد سرویس مشتری پیش از اتمام مدت زمان بسته ترافیکی یا حجم بسته ترافیکی، بسته خریداری شده منقضی خواهد شد و مبلغی به مشتری عودت داده نمی شود و در کنار بسته های ترافیکی اضافه استاندارد اولویت مصرف با بسته ترافیکی عید تا عید خواهد بود.

مشتریان شرکت مخابرات می توانند از طریق درگاه های فروش غیرحضوری شرکت مخابرات ایران از جمله پرتال شرکت به نشانی www.tci.ir و همچنین استفاده از پنل کاربری مشتریان به نشانی adsl.tci.ir و کد دستوری #۲۰۲۰* نسبت به خرید و شرکت در جشنواره “عید تا عید” اقدام کنند.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *