چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
فناوری خبر

مجلس طرح مسدودسازی پلتفرم‌های خرید و فروش رمزارز را کلید خواهد زد

پلتفرم‌های خرید و فروش رمزارز - عصرهشتم

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از کلید خوردن طرح مسدودسازی پلتفرم‌های خرید و فروش رمزارز در آینده خبر داد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، موسوی لارگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه ارزهای دیجیتال که تحت عنوان رمزارزها شناخته می شوند دارای اهداف مشخصی هستند، اظهار داشت: بانیان آنها تلاش می کنند تا از طریق این ارزها و ترغیب مردم به خرید ارزهای بی پشتوانه، به اهداف خود جامه عمل بپوشانند.

وی با اشاره به اینکه این ارزها کاملا هدفمند برای فلج کردن اقتصاد کشور و حذف تسلط بانک مرکزی ایران بر ساختار پولی و مالی کشور طراحی شده‌اند. خاطرنشان کرد: با توجه به قرائن و نشانه های موجود باید گفت که این رمزارزها توطئه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا است. زیرا شرایطی برای فرار مردم از زیر ذره بین حاکمیت ایجاد می‌کنند و تخلفات و فعالیتهای غیرقانونی خود را در چنین فضایی انجام می دهند.

مشاهده این مطلب میتواند برای شما مفید باشد ..
مروری برتکنولوژی رمز ارزها و فرصت های کسب وکار

موسوی لارگانی افزود: مردم عزیز بدانند که با خرید و فروش و استفاده از رمزارزها درحال کمک به دشمنان این مرز و بوم هستند. چرا که با این کار باعث خروج ارز زیادی از کشور می‌شوند و نظام اقتصادی کشور را دچار اختلال می کنند.

وی با تأکید بر اینکه هرچه سریعتر جلوی این اتفاق گرفته شود و هرگونه فعالیت و استفاده از این ابزارهای دشمن متوقف شود اظهار داشت: اگر امروز به فکر ساماندهی و جلوگیری از رمز ارزها نباشیم در آینده نزدیک شاهد اثرات هولناک آن بر اقتصاد کشور خواهیم بود چرا که حجم زیادی از نقدینگی با خرید و فروش این ارزها در حال خروج از کشور است

وی گفت: از این رو و برای جلوگیری از رسیدن دشمنان به اهداف شوم خود قصد داریم در مجلس شورای اسلامی طرح مسدودسازی پلتفرم های خرید و فروش رمزارز را شروع کرده و تا حصول نتیجه به پیش ببریم.د

منبع : انتخاب

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *