بین الملل فناوری خبر

قابلیت واکنش به پیام‌ ها در راه واتساپ

قابلیت واکنش به پیام‌ها در راه واتساپ - عصر هشتم

واتساپ امکان واکنش به پیام‌ ها را به‌زودی در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، وب‌سایت WABetaInfo در جدیدترین نسخه بتای اپلیکیشن واتساپ در پلتفرم iOS، واکنش روی پیام‌ها را مشاهده کرده و تصویری از آن منتشر کرده است.

این تصویر که گزینه Reactions Notifications را در منوی تنظیمات برنامه نشان می‌دهد که در در نسخه ۲۲٫۲٫۷۲ واتساپ مشاهده شده اما گویا به طور کامل پیاده‌سازی نشده است.

این ویژگی به کاربر این اجازه را می‌دهد تا برای دریافت واکنش‌ها هم نوتیفیکیشن دریافت کند یا آن را متوقف سازد البته این اعلان به‌صورت جداگانه برای چت‌های خصوصی یا گروه‌ها قابل تنظیم است.

با توجه به اضافه شدن این گزینه به بخش تنظیمات واتساپ، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که خود این ویژگی به‌زودی در اختیار کاربران قرار بگیرد.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد
جست‌وجوی مشاغل نزدیک به شما؛ قابلیت جدید واتساپ

واتساپ به دنبال رقابت با تلگرام یا ادغام با پلتفرم متا

قابلیت ثبت واکنش احتمالا مشابه قابلیتی است که چند وقت پیش به تلگرام اضافه شد و پیش‌تر در پلتفرم‌های متا از جمله فیسبوک و اینستاگرام نیز وجود داشت.

نزدیک‌تر شدن قابلیت‌های واتساپ و سایر پلتفرم‌های متا احتمالا بی‌ارتباط به برنامه مارک زاکربرگ برای ادغام این پلتفرم‌ها نیست.

متا قبلا با موفقیت سیستم پیام‌رسانی فیسبوک و اینستاگرام را ادغام کرده بود. با این کار امکان ارسال پیام از پلتفرم اول به دوم و بالعکس فراهم شد.

با این حال مشخص نیست که این شرکت چه زمانی پلتفرم واتساپ را با این سیستم‌ها یکپارچه می‌کند، چون بسیاری از کاربرها مایلند که این پیام‌رسان از بقیه سرویس‌های متا جدا باشد.

 

منبع: digiato

 

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *