سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
بین الملل فناوری خبر

قابلیت جدید Community برای کنترل بیشتری روی گروه‌های واتساپ

قابلیت جدید Community برای کنترل بیشتری روی گروه‌های واتساپ - عصر هشتم

قابلیت جدید Community این امکان را به ادمین‌های گروه می‌دهد تا کنترل بیشتری روی گروه‌های واتساپ خود داشته باشند.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، در نسخه بتای عمومی iOS واتساپ به‌روزرسانی جدیدی منتشر شده انجمن‌ها که دقیقا مانند چت گروهی معمولی دارای نام و توضیح مختص به خود هستند. پس از وارد کردن نام و توضیحات انجمن، کاربر قادر خواهد بود تا حداکثر ۱۰ گروه را به آن اضافه کند.

البته واتساپ در هر انجمن به طور خودکار گروه جدیدی تحت عنوان Announcement تولید خواهد کرد تا ادمین‌ها برای ارسال اعلان‌های مختلف از آن استفاده کنند.

علاوه بر این، زمانی که کاربران یک انجمن را ترک می‌کنند، دیگر نمی‌توانند گروه‌های مرتبط با آن را مشاهده کنند.

طبق گزارش‌های منتشر شده در به‌روزرسانی‌های آینده واتساپ قابلیت دیگری هم افزوده خواهد شد تا ‌کاربران هنگام ارسال محتوا در واتساپ، چندین کاربر را به عنوان دریافت‌کننده انتخاب کنند.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد
جست‌وجوی مشاغل نزدیک به شما؛ قابلیت جدید واتساپ

همچنین ویژگی کاربردی دیگری تحت عنوان «کسب‌و‌کارهای نزدیک» (Businesses Nearby) نیز کشف شده و همانطور که از نام آن مشخص است به کاربران اجازه می‌دهد تا کسب‌وکارهای اطراف خود مانند رستوران‌ها، خواربار فروشی‌ها و سایر موارد را جستجو کنند.

در نهایت، ظاهرا واتساپ قصد دارد رابط کاربری جدیدی را برای بخش اطلاعات تماس خود ارائه کند که بسیار شبیه به بخش مخاطبان iOS است البته میانبری جدید برای جستجو در صفحه اطلاعات مخاطبان ارائه خواهد شد.

تمام ویژگی‌های جدید این پیام‌رسان هنوز در دست توسعه قرار دارند و تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار آن‌ها اعلام نشده است.

منبع: digiato

 

 

 

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *