یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
استارتاپ خبر

فراخوان محصولات B2C برای حضور در پایگاه فروش محصولات فناورانه پارک فناوری پردیس

در راستای توسعه برند تولیدات فناورانه، فراخوان محصولات B2C برای حضور در پایگاه فروش محصولات فناورانه پارک فناوری پردیس برگزاری می‌شود.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، پارک فناوری پردیس در حال راه‌اندازی پایگاه محصولات فناورانه B2C در تهران است تا به عنوان پایگاه‌ فروش محصولات فناورانه این پارک قرار گیرد.

پایگاه‌ فروش محصولات فناورانه، فروشگاهی است در مرکز شهر تهران که محصولات تولیدی شرکت‌های فناور مستقر در مجموعه‌های فناوری در فضایی فروشگاهی به نمایش در می‌آیند.

کمک به شرکت‌های فناور برای فروش محصولات B2C، آشنایی بیشتر مردم با محصولات فناورانه کشور و کمک به توسعه بازار محصولات فناورانه در کشور از اهداف راه‌اندازی این پایگاه است.

امکان برخورداری از فروش متمرکز فروشگاهی، برگزاری جلسات مذاکره فروش در اتاق جلسه پایگاه، دریافت ابزارهای تشویقی برای تقویت قدرت رقابتی محصولات همچون لیزینگ، گارانتی، بیمه و … از دیگر امکانات و خدمات این پایگاه است.

محصولات دارای هویت فناورانه و نوآورانه، خصوصیت محصولات و مخاطب عمومی به عنوان مشتریان نهایی از شرایط حضور در پایگاه فروش محصولات فناورانه پارک فناوری پردیس است.

شرکت‌های فناور می‌توانند برای حضور محصولات خود در این پایگاه فروش، درخواست خود را از طریق لینک epoll.tinet.ir/832200 و یا اسکن کد روی پوستر بارگذاری نمایند.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *