یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
استارتاپ خبر

فراخوان رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی»

فراخوان رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» برای دریافت طرح در حوزه روانکاو و فرآورده‏‌های نفتی توسط صندوق نوآوری و شکوفایی آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» یک رویداد هم‌سرمایه‌گذاری است که توسط صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود. در این رویداد تمام کسانی که دارای طرح سرمایه‌پذیر هستند، طرح و مدل کسب و کار خود را به عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می‌کنند و در صورتی که یکی از عاملان سرمایه‌گذاری صندوق پس از ارزیابی و تأیید طرح و مدل کسب‌وکار، تصمیم به سرمایه‌گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۸۰ درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت‌آپ یا طرح سرمایه‌پذیر را تأمین می‌کند.

لازم به ذکر است صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۸ در راستای مأموریت خود مبنی بر تأمین مالی توسعه فناوری و به ویژه فناوری‌های پیشرفته و اولویت‌دار، در قالب برنامه «هم‌سرمایه‌گذاری» با صندوق‌های پژوهش و فناوری، سرمایه‌گذاری جسورانه در استارت‌‌آپ‌ها و طر‌ح‌های سرمایه‌پذیر را آغاز کرده است.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد
کارگاه آنلاین دیجیتال مارکتینگ ویژه استارتاپ ها

ثبت‌نام برای معرفی استارت‌آپ‌ها و طرح‌های سرمایه‌پذیر در این فراخوان برای تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور، خلاق، استارت‌آپ‌ها یا پژوهشگران، مخترعان و فناوران، اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان و محققان دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و تحقیقاتی کشور آزاد و رایگان است.

هر دوشنبه استارت‌آپی، یک موضوع یا محور خاص دارد و تلاش می‌شود که هر دوشنبه، تنها استارت‌آپ‌ها و طرح‌های همان حوزه معرفی شوند.
شرکت بینش بازار رهپا کارگزار برگزاری رویداد دوشنبه‌های استارتاپی در حوزه روانکاو و فرآورده‌های نفتی است. شما برای دریافت هر گونه اطلاعات می‏توانید با شماره ۸۸۹۷۴۵۰۴-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

منبع: صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *