دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
استارتاپ فناوری خبر

فراخوان جذب استارتاپ‌های حوزه فینتک

فراخوان پذیرش تیم‌های استارتاپی دوره دوم برنامه شکل‌دهی و شتابدهی مرکز نوآوری خدمات انفورماتیک "آیفینک" آغاز شد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، حوزه­‌های جذب در آی‌فینک  پرداخت، بانک و رگولاتوری، انتقال پول بین‌المللی، بلاکچین و رمز ارز، تأمین مالی جمعی، وام‌دهی، مدیریت مالی شخصی و کسب‌وکار، مدیریت ثروت، بیمه، هوش مصنوعی و رایانش ابری است و در حوزه فینتک بدون شک استفاده از تکنولوژی در استارتاپ برای ورود به آی‌فینک مزیت محسوب می‌شود.

در این فراخوان سه نوع خدمات غیرنقدی، نقدی ارائه خواهد شد.

خدمات نقدی شامل آموزش در حوزه­‌های کسب­ وکار، فنی، تخصصی فینتک، مربی‌­گری گروهی و خصوصی در حوزه‌های مورد نیاز، حضور یک منتور اختصاصی در کنار هر تیم، دوره­‌های انتقال تجربه، بازدید و شبکه­‌سازی، شرکت در نمایشگاه­‌ها و اعطای کتاب و فضای کاری مشترک مجهز در محل کارخانه نوآوری هم‌آواست.

همچنین خدمات نقدی شامل تسهیلات تا سقف ۳۰ میلیون تومان در دوره شکل‌دهی و تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان در دوره شتابدهی است.

شرایط پذیرش استارتاپ‌ها نیز حوزه فعالیت فینتکی، حضور حداقل دو نفر هم­بنیانگذار با مهارت­های مکمل، در نظر گرفتن یک مسئله مشخص، مهم و بزرگ، در نظر گرفتن مشتری‌های هدف و فرضیه‌های مربوط به آن‌ها، وجود توانایی توسعه‌ نمونه‌ اولیه با جزئیات کم و آزادی کار کردن روی آن، توانایی بیان بازار مخاطب‌ها، سهم از بازار و بازار هدف اولیه و شناسایی یک طرح کلی از مدل درآمدی اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت و تکمیل فرم مربوطه درخواست خود را ثبت کنند و تا تاریخ ۱۰ آذرماه نتیجه  از طریق ایمیل به ثبت‌نام کنندگان اعلام خواهد شد.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *