شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
فناوری محتوای دیجیتال خبر

عرضه سرویس تبلیغات جستجوی سفر مارکت

عرضه سرویس تبلیغات جستجوی سفر مارکت - عصر هشتم

سفر مارکت سرویس تبلیغات جستجو(search ad)را برای تبلیغات دیچیتال بازیگران صنعت گردشگری عرضه کرده است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، سرویس تبلیغات نارنجی سفر مارکت یک نوع تبلیغ در جستجو است که بـه صاحبان کسب‌وکارهای مختلف این امکان را می‌دهد تا خدمات و محصولات خود را به طور هدفمند، به مخاطبان خود نمایش دهند.

نمایش این نوع تبلیغات در صفحات نتایج جستجوی کاربران (جستجوی یک پرواز، قطار یا …) به مخاطبان هدف به صورت هدفمند نمایش داه می‌شود.

مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد می‌شود
راه‌اندازی وبسایت تبلیغات بازار

سرویس تبلیغات جستجوی سفر مارکت این تبلیغات را فعلاً به صورت بنری در در صفحات نتایج جستجوهای کاربران برای بلیت‌های سفر نمایان می‌شوند.

در حال حاضر تبلیغ‌دهنده می‌تواند بنر تبلیغی خود را در صفحات نتایج بلیت‌های سفر، براساس نوع سرویس، مبدا یا مقصد سفر، مسیر خاص و … نشان دهد. هزینه هر کلیک هم بر اساس بالاترین پیشنهاد ارائه شده، تعیین می‌شود.

به گفته میثم کیهانی، مدیر مارکتینگ سفر مارکت، قرار است در فاز بعدی، سرویس دهندگان حوزه گردشگری بتوانند میان نتایج جستجو، تبلیغ مرتبط با جستجو را نمایش دهند و نمایش تبلیغ در میان نتایج جستجو (شبیه به تبلیغ در گوگل)  خواهد بود.

مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما مفید باشد

اپلیکیشن‌های سرگرمی بیشترین کسب درآمد از نمایش تبلیغات در دیما را داشته‌اند 

سفرمارکت که یک پلتفرم و مارکت‌پلیس سفر و گردشگری است و در آن امکان خرید بلیط هواپیما، تور، هتل و بلیط قطار، به همراه امکان مقایسه قیمت و خدمات فراهم است، خبر از قابلیت جدید خود به نام “تبلیغات نارنجی” داده است.

 

منبع: dmboard
hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *