پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
بین الملل فناوری

عرضه زودتر از موعد نسخه‌ی بتای اندروید ۱۳ توسط سامسونگ

نسخه‌ی بتای اندروید ۱۳ - عصرهشتم

برخی گزارش ها حاکی از عرضه زودتر از موعد نسخه‌ی بتای اندروید ۱۳ در قالب نسخه‌ی بتای رابط کاربری One UI 5، توسط سامسونگ است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، براساس برخی گزارش‌ها، گوگل در رویداد اردیبهشت ۱۴۰۱، نسخه‌ی بتای عمومی اندروید ۱۳ را رونمایی خواهد کرد.

به‌گزارش Androidauthority، احتمال دارد سامسونگ انتشار نسخه‌ی بتای ۱۳ این سیستم‌عامل را در قالب نسخه‌ی بتای One UI 5 و در اوایل ماه جولای (هفته‌ی دوم تیر) آغاز کند.

این غول فناوری کره‌‌ای با این کار می‌تواند بستر مناسبی برای آزمایش سیستم‌عامل جدید قبل از انتشار نسخه‌ی پایدار آن فراهم کند.

اتصال به دو اپراتور در یک eSIM در اندروید ۱۳

کدام گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ، اندروید ۱۳ را دریافت خواهند کرد؟

سامسونگ سپتامبر سال گذشته آزمایش نسخه‌ی بتای رابط کاربری One UI 4 مبتنی‌بر اندروید ۱۲ را آغاز کرد و جزو اولین فروشندگان گوشی‌های هوشمند بود که نسخه‌ی پایدار اندروید ۱۲ را تنها ۴۱ روز پس از عرضه‌ی گوگل منتشر کرد. البته باید توجه کرد که جدول زمانی عرضه‌ی اندروید ۱۳ منتشر‌شده فعلاً در حد شایعه است و احتمال دارد تغییر کند.

حالا عرضه‌ی نسخه‌ی پایدار اندروید ۱۳ در این تاریخ، می‌تواند برای کاربران سامسونگ اتفاق خوشایندی محسوب شود.

درصورت تأیید این خبر و عرضه‌ی زودتر از موعد نسخه‌ی بتای اندروید ۱۳، گوشی‌های سری گلکسی S22 اولین محصولات در اکوسیستم سامسونگ هستند که این نسخه را دریافت خواهند کرد و سایر دستگاه‌ها نیز در ماه‌های بعد از این نسخه بهره‌ خواهند برد.

 منبع : زومیت

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *