پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
استارتاپ فناوری خبر

طراحی محصول دانش‌بنیان برای مدیریت هزینه‌های پنهان سازمان‌ها

مدیریت هزینه‌های پنهان سازمان‌ها - عصرهشتم

شرکت دانش‌بنیان راهکارهای نرم‌افزاری پارسان محصولی برای محصول دانش بنیان برای مدیریت هزینه‌های پنهان سازمان‌ها طراحی کرده است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، مهدی سلگی مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان راهکارهای نرم‌افزاری پارسان با بیان اینکه وظیفه نرم‌افزار یکپارچه سازمانی پارسان مکانیزه کردن مجموعه کسب‌وکاری است، گفت: این محصول فرآیندهای پیچیده سازمان را ساده می‌کند، عملکرد را بهبود می‌دهد و با مدیریت دانشی که ایجاد می‌کند باعث کنترل منابع و مصارف می‌شود تا بهره‌وری سازمان‌ها ارتقا پیدا کند.

یکپارچگی عملیاتی و تحت وب

این محصول با حذف دوباره‌کاری‌ها، خودکارسازی فرآیندها، افزایش دقت محاسبات و بسیاری قابلیت‌های دیگر، کمک می‌کند هزینه‌ها به نحوی مؤثر کاهش پیدا کند.

بخش مالی و حسابداری زیرسیستم‌هایی از قبیل حسابداری، خزانه‌داری، اموال و دارایی ثابت، بودجه و اعتبارات، مدیریت تسهیلات را دارد، بخش زنجیره تأمین و بازرگانی دارای زیرسیستم‌های انبارداری، بازرگانی داخلی و خارجی، قراردادها و مناقصه و مزایده است.

بخش سرمایه انسانی شامل زیرسیستم کارگزینی، پرسنلی، تردد، حقوق و امور رفاهی می‌شود و بخش پشتیانی و اداری زیرسیستم‌های اتوماسیون اداری، خرید و تدارکات و امور نقلیه را دارد.

توانمندی شرکت دانش‌بنیان ایرانی برای تأمین نیاز قلم انسولین کل کشور

ایجاد نظم و شفافیت

این محصول تحت وب همیشه می‌تو‌ند در دسترس باشد و به سازمان و شرکت‌ها کمک می‌کند تا مدیریت بهتر و کاهش هزینه‌های پنهان با نظم و شفافیت صورت بگیرد. این نرم‌افزار بیش از ۳۰ بخش در حوزه‌های مختلف دارد و شرکت‌های متوسط و بزرگ با توجه به نیاز خود آن را انتخاب می‌کنند. در این شرکت در حدود ۵۰ نفر به‌صورت مستقیم مشغول به فعالیت هستند.

مهدی سلگی مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان راهکارهای نرم‌افزاری پارسان با اشاره به اینکه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جزو درجه یک‌ترین واحدهای دولت است، افزود: نظم و شفافیت ماهیت اصلی این دست نرم‌افزارها است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می‌تواند با گذاشتن یکسری تشویقی‌ها برای سازمان‌ها و شرکت‌ها یکپارچگی بیشتری ایجاد کند.

منبع : فارس نیوز

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *