دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
اقتصاد دیجیتال استارتاپ فناوری خبر

طراحی بازار آنلاین چند زبانۀ دانش‌بنیانی

طراحی بازار آنلاین چند زبانۀ دانش‌بنیانی - عصرهشتم

یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی پلتفرم آنلاین چند زبانه‌ای را طراحی کرده تا بستری برای معرفی و فروش کالا و خدمات انواع تامین‌کنندگان باشد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان با اشاره به اینکه برای معرفی محصولات دانش بنیان فضایی به جز شرکت در نمایشگاه‌های مورد حمایت صندوق نوآوری و معاونت علمی ‌و فناوری ریاست جمهوری وجود ندارد، اظهار داشت: این مارکت پلیس سه زبانه با اتصال به درگاه‌های بانکی و پستی و نیز سرویس‌هایی داخلی و خارجی به شرکت‌ها کمک می‌کند تا محصولات خود را معرفی کنند.

الهام معین‌پورادامه داد: درگاه‌های بانکی و پستی به صورت اختصاصی در اختیار هر یک از شرکت‌ها قرار می‌گیرد تا بتوانند موضوع فروش و ارسال کالا و سایر فعالیت‌های خود را در آن مدیریت کنند.

مشاهده این مطلب میتواند مفید باشد

دستاورد اسکای روم در برگزاری ۱۵ میلیون جلسه آنلاین

وی نقطه قوت این مارکت پلیس (Market place) را نسبت به نمونه‌هایی مشابه داخلی چند زبانه بودن آن، اختصاص شناسه وب اختصاصی برای هر تأمین کننده به صورت یکتا ،تعامل مستقیم تامین‌کنندگان با خریداران با نظارت ادمین اصلی پلتفرم، قرارگیری در فهرست فروشندگان در گروه تخصصی مرتبط، استفاده از سرویس‌های متعدد فراهم شده توسط پودینیس جهت فروش و انتقال کالا، پنل مدیریت با ویژگی‌های مدیریتی خاص و محیط حرفه‌ای و امکان معرفی و فروش خدمات و کالا به چندین زبان زنده با توجه به نیاز تامین کننده‌ها اعلام کرد.

منبع: isna

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *