شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱
فناوری خبر

ششمین رویداد نونمایی برگزار می شود

ششمین رویداد نونمایی در تاریخ 13تیرماه سال جاری با معرفی محصولات فناورانه و نوآورانه در حوزه حمل و نقل هوشمند برگزار می‌شود.

ششمین رویداد نونمایی
به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، پارک فناوری پردیس بواسطه فعالیت های گسترده در حوزه توسعه تجارت محصولات دانش بنیان و فناور و با هدف توسعه بازار این محصولات ‌و به منظور معرفی درست محصولات به جامعه مخاطب، سلسله رویدادهای «نونمایی» را طراحی و اجرا نموده است.
در ششمین رویداد نونمایی که همزمان با نمایشگاه شهر هوشمند (Smart City) برگزار میشود، شرکت ها و محصولات فناور در یک فضای مناسب و طی یک فرایند استاندارد محصول خود را معرفی می نمایند.
در همین راستا در این رویداد محصولات: دیجی سان (کیوسک هوشمند – نمایشگر تجاری)، هوشمند آسیا (سامانه راداری نسل چهارم ثبت تخلفات ترافیکی)، چهارراه (سامانه هوشمند مدیریت ناوگان ) و ای کیو سای(طراحی و ساخت پارک علم و تجربه) معرفی شده و امکان مذاکره برای دریافت اطلاعات بیشتر وجود خواهد داشت.
علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام جهت حضور و یا ارائه محصول در رویداد با شماره‌تماس ۲۸۴۲۹۷۰۹-۰۲۱ ، دبیرخانه اجرایی رویداد ( شرکت نوروبیز )، تماس گرفته و یا به آدرس http://www.nonamayi.ir مراجعه نمایند.
hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *