پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱
فناوری خبر

وزیر ارتباطات بیان کرد:

شروع یا به ثمر رسیدن پروژه‌های بزرگ و راهگشای وزارت ارتباطات در سال ۱۴۰۱

پروژه‌های بزرگ و راهگشای وزارت ارتباطات - عصرهشتم

عیسی زارع‌پور در پستی اینستاگرامی اعلام کرد: امسال، سال شروع یا به ثمر رسیدن پروژه‌های بزرگ راهگشا در حوزه مأموریتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه این پست اینستاگرامی اظهار داشت: سال ۱۴۰۱ سال تحول و تولید، اشتغال‌زایی و شکوفایی کسب و کارهای دانش بنیان است.

وی افزود: در آیین دید و بازدید نوروزی میزبان همکاران گرانقدرم از بخش‌های مختلف وزارتخانه و فعالان بخش خصوصی بودم. یکی از ویژگی‌های بارز نوروز خانه‌تکانی دلها و تجدید مودت با یاران و دوستان است؛ یاران و دوستانی که قرار است یکسال دیگر شانه به شانه یکدیگر برای تحقق آمال هموطنان بکوشیم. این ویژگی نوروز را بسیار دوست دارم.

اعلام سیاست‌های وزارت ارتباطات برای توسعه پیام رسان های بومی

زارع‌پور افزود: با فراهم شدن زیرساخت‌های پیش‌بینی‌شده در قانون بودجه امسال و حمایت‌های دولت و رئیس‌جمهوری محترم و همراهی و تلاش همه متخصصان این صنعت و به فضل خداوند پروژه‌های بزرگ و راهبردی برنامه‌ریزی شده به ثمر خواهد نشست.

وی با اشاره به حضور در جمع صمیمی کارکنان وزارت ارتباطات اعلام کرد: از صمیم قلب برای همکارانم در ستاد، سازمان‌های فناوری اطلاعات، فضایی، تنظیم مقررات، شرکت‌های زیرساخت، پست، پارک فناوری اطلاعات، منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام، پژوهشگاه فضایی، پژوهشگاه ارتباطات، پست‌بانک و همه آنان که در حوزه‌های ماموریتی این وزارتخانه و زیست‌بوم ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور فعالیت می‌کنند، و برای خانواده‌هایشان آرزوی سلامتی، شادکامی و موفقیت کردم.

منبع: farsnews

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *