چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
بین الملل محتوای دیجیتال خبر

سومین خرید استودیوی بازی‌سازی توسط نتفلیکس در ۶ماه

سومین خرید استودیوی بازی‌سازی توسط نتفلیکس - عصرهشتم

نتفلیکس در حال خرید یک استودیوی بازی‌سازی به نام Boss Fight Entertainment است که سومین خرید استودیوی بازی‌سازی ظرف شش ماه اخیر است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، نتفلیکس این خرید را برای ارتقاء توانایی‌های این شرکت برای ارائه بازی‌های جذاب به کاربران انجام می‌دهد.

در همین راستا نتفلیکس اعلام کرده است این استودیو در زمینه ساخت بازی‌های جذاب در ژانرهای مختلف تجربه‌ای غنی دارد.

این ادعا احتمالا بیش از همه درباره توسعه‌دهندگان «باس فایت اینترتینمنت» صدق می‌کند، چون خود استودیو تاکنون فقط یک بازی روانه بازار کرده است.

تنها بازی این استودیو Dungeon Boss نام دارد که یک بازی نقش‌آفرینی استراتژیِ نوبتی برای اندروید و iOS است و اولین بار در سال ۲۰۱۵ عرضه شد و ظاهرا تا دسامبر ۲۰۲۰ به طور مرتب به‌روزرسانی دریافت می‌کرد.

نتفلیکس برای بقا در روسیه مجبور به پخش ۲۰ کانال تلویزیونی این کشور شد

باس فایت اینترتینمنت نیز در بیانیه‌ای درباره ملحق شدن به نتفلیکس اعلام کرد: تعهد نتفلیکس به ارائه بازی‌ها به عنوان بخشی از اشتراک کاربران بدون نمایش تبلیغات، به توسعه‌دهندگانی مثل ما اجازه می‌دهد بدون داشتن دغدغه درباره درآمدزایی تمرکزمان را روی خلق خود بازی‌ها بگذاریم.

در ادامه این بیانیه آمده است: از پیوستن به نتفلیکس بی‌اندازه هیجان‌زده‌ایم چرا که می‌خواهیم همزمان با انجام کاری که عاشقش هستیم، به شکل‌دهی آینده بازی‌ها در نتفلیکس مشغول شویم.

گفتنی است، نتفلیکس پیش‌تر در ماه سپتامبر ۲۰۲۱ استودیوی Night School و قبل‌تر در ماه مارس استودیو Next Games را خریداری کرده بود.

منبع: دیجیاتو

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *