یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
استارتاپ محتوای دیجیتال خبر

سه خانه خلاق و نوآوری تخصصی تولید محتوا، آموزش و یادگیری و کودک‌و نوجوان در تهران افتتاح شد

امروز سه خانه خانه خلاق و نوآوری تخصصی که در زمینه تولید محتوا، پویانمایی و رسانه ، آموزش و یادگیری و کودک و نوجوان فعالیت می کنند، افتتاح شد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، خانه خلاق و نوآوری همآرا اولین خانه نوآوری است که در زمینه پخش زنده تلویزیونی، برنامه سازی مستند، پخش زنده اینترنتی، برنامه‌سازی استودیویی، کلیپ‌های تبلیغاتی و موضوعی از جمله حوزه های کاری است که در آن فعالبت دارد و در حال حاضر ۶ تیم مستقر و ۱۰ تیم دورکار خلاق را در دل خود جای داده است.

مجموعه ای که ۲۳ سال سابقه فعالیت در زمینه تولید محتوای رسانه ای در قالب صوتی و تصویری، ساخت فیلم های تبلیغاتی و برگزاری همایش ها، استودیوهای تخصصی تصویر و صدا و واحد سیار تصوبربرداری را دارد و به عنوان یکی از مجهزترین مجموعه های بخش خصوصی شناخته می شود.

خانه خلاق و نوآوری راه ابریشم نیز که امروز با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد نیز پلت فرمی در حوزه فناوری و نوآوری های آموزشی است و از ظرفیت استقرار ۱۰ شرکت خلاق برخوردار است.

خانه خلاق و نوآوری کودک، نوجوان و خانواده دانادل نیز مرکز دیگری بود که امروز افتتاح شده و حوزه فعالیت این خانه خلاق و نوآوری؛ کودک، نوجوان و خانواده است که از ۶ تیم خلاق میزبانی می‌کند.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *