یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
استارتاپ خبر

رییس هیات عامل پیشین صندوق سلامت ثامن خبر داد:

سرمایه‌گذاری خطرپذیر در پروژه‌های کلیدی فناوری سلامت‌

سرمایه‌گذاری خطرپذیر در پروژه‌های کلیدی فناوری سلامت‌

رییس هیات عامل پیشین صندوق سلامت ثامن: سرمایه‌گذاری خطرپذیر در پروژه‌های کلیدی فناوری سلامت‌ از جمله اولویت‌های راهبردی صندوق سلامت ثامن است

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، دکتر محسن تفقدی اظهار کرد: گسترش الگوهای حمایتی به ویژه سرمایه‌گذاری خطر پذیر، تقویت بنیه مالی صندوق، گسترش چتر حمایتی در سراسر کشور با اولویت استان خراسان از جمله اولویت‌های راهبردی صندوق سلامت ثامن است.

وی ادامه داد: صندوق تعاملات بالایی با پارک علم و فناوری سلامت کلان منطقه ۹ و پارک علم و فناوری استان خراسان و پردیس فناوری سلامت آن دارد و حمایت از شرکت‌های مستقر در این پارک‌ها از اهداف صندوق است.

دکتر تفقدی در ارتباط با عملکرد این صندوق طی ۹ سال فعالیت آن، گفت: صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن پس از یک دهه فعالیت، رشد کمی و کیفی تصاعدی داشته است. عملکرد این صندوق چه از حیث کمیت حمایت‌های مالی از پروژه های فناوری سلامت و چه از نظر راهبردی بودن پروژه های مورد حمایت و چه از نظر تنوع الگوهای حمایتی رشد قابل ملاحظه ای داشته است. صندوق تاکنون در سه پروژه کلیدی در فناوری سلامت سرمایه‌گذاری خطرپذیر داشته و رویکرد صندوق توسعه این گونه از حمایت است.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *