شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
اقتصاد دیجیتال فناوری خبر

گزارشی برای قدرت‌نمایی؛

رکورد ۳۷میلیون تراکنش در داتین ثبت شد

۳۷میلیون تراکنش در داتین - عصرهشتم

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، فرهنگ فرزان معاون فروش و امور مشتریان داتین در مورد تعداد تراکنش‍‌های ثبت شده داتین گفت: اصولاً اغلب هر سال اسفندماه آمار تراکنش‌ها زده می‌شود. اوایل اسفند آمار ۳۷ میلیون را رد کردیم و بعد از اضافه شدن پنج بانک دیگر ۲۰ درصد رکورد دیگر را هم زدیم. البته این شکستن رکوردها در موضوعاتی مثل تراکنش‌هاست و در حقیقت در شاخص‌هایی مثل ATM، تعداد کاربران و تعداد شعب چیز زیادی تغییر نمی‌کند.

وی افزود: سهم ۲۰ درصدی داتین از بازار بانکی در گزارش عملکرد ۱۰ساله داتین نشان می‌دهد که داتین در بخش‌های مختلف مثل تعداد ATM و خدمات و راهکارهای بانکی تقریباً ۲۰ درصد بازار بانکی ایران را به خود اختصاص داده است.

گفتین است شرکت نرم‌افزاری داتیس آرین قشم (داتین) بزرگترین زیرمجموعه فناپ، هلدینگ فناوری اطلاعات و ارتباطات گروه مالی پاسارگاد است که راهکارهای نرم‌افزاری جامع و کاملا بومی بانکی، بیمه، مالی و خدمات پرداخت به بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری، بیمه‌ها و سازمان‌های مرتبط را ارائه می‌دهد.

هم اکنون شرکت داتین پس از ۱۰ سال فعالیت، حالا بیش از ۷۱ میلیون کاربر با واسطه دارد و بیش از ۱۰ هزار شعبه بانکی در سراسر کشور، حداقل از یکی از سرویس‌ها و خدمات بانکی این شرکت استفاده می‌کنند.

منبع: پیوست

مهاجرت کیف پول ایوا به هاب فناوران مالی شاپرک

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *