شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
فناوری خبر

۸ اسفند، زمان برگزاری رویداد سامسونگ در MWC2022

رویداد سامسونگ در MWC2022 - عصر هشتم

رویداد سامسونگ در MWC2022 در تاریخ 8 اسفندماه ( 27 فوریه) ساعت 21:30 به وقت تهران توسط کمپانی سامسونگ برگزار خواهد شد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، این رویداد که با تمرکز بر دستگاه‌هایی با کاربری اداری و آموزشی برگزار  خواهد شد همزمان با کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۲ از ۹ تا ۱۲ اسفندماه ۱۴۰۰در بارسلونا اسپانیا خواهد بود.

این  کنفرانس به صورت لایو از یوتیوب پوشش داده می‌شود و به نظر می‌رسد موضوع این مراسم به دستگاه‌های متصل به موبایل از جمله لپ‌تاپ، ساعت هوشمند، گوشی تاشو، تبلت و قلم هوشمند مربوط باشد.

این شرکت در بیانیه‌‌ای خود مربوط به این رویداد به این موضوع اشاره کرده که دنیای امروزی که به سرعت در حال تحول است. به  همین منظور سامسونگ نیز دستگاه‌هایی با قابلیت اتصال به موبایل را توسعه می‌دهد تا بتواند تعریف جدیدی از نحوه کار و نحوه یادگیری از طریق همین فناوری‌های جدید به نمایش بگذارد.

رویداد MWC سامسونگ

رویداد MWC سامسونگ به سرعت بعد از رویداد آنپکد ۹ فوریه برگزار می‌شود. در رویداد آنپکد این شرکت از سری گلکسی S22 رونمایی کرد.

سال گذشته میلادی، این شرکت ویژگی‌های One UI Watch را که با مشارکت گوگل توسعه یافته بود‌، همزمان با کنگره جهانی موبایل و قبل از رونمایی رسمی از سیستم‌عامل در کنار گلکسی واچ ۴ در رویداد آنپکد به نمایش گذاشت.

گفتنی است در سال ۲۰۲۱ بسیاری از برندها از جمله سامسونگ به دلیل شرایط همه گیری کرونا در کنگره جهانی موبایل شرکت نکردند و تنها به برگزاری کنفرانس مطبوعاتی آنلاین بسنده کردند.  

 

منبع: digiato

 

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *