شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱
محتوای دیجیتال نوآوری خبر

رونمایی از شاپ‌ لینک ، محصول جدید یک لینک

رونمایی از شاپ‌ لینک ، محصول جدید یک لینک - عصرهشتم

یک لینک از شاپ‌ لینک به عنوان جدیدترین محصول خود که یک فروشگاه ساز اینترنتی است، رونمایی کرد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، راشین درویش، مدیرعامل یک‌لینک، درباره رونمایی از جدیدترین محصول خود گفت: مهم‌ترین مزیت شاپ‌لینک خواندن پست‌های اینستاگرامی است و در هنگام تعریف محصول، پست‌های اینستاگرامی فروشگاه را می‌خواند و عکس و توضیحات را استخراج می‌کند.

وی افزود: به این ترتیب صاحب فروشگاه تنها با انتخاب پست و تعریف موجودی، آن محصول را به فروشگاه اضافه می‌کند.

مزیت دیگر شاپ‌لینک، درگاه پرداخت آن است که

مدیر عامل یک‌لینک در این باره تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم به صاحبان فروشگاه اثبات کنیم که داشتن سایت مزیت‌های زیادی به همراه دارد، برای شروع درگاه آماده شاپ‌لینک را در اختیارشان می‌گذاریم.

وی بیان کرد: در ادامه صاحبان فروشگاه‌ها را برای گرفتن اینماد و درگاه پرداخت اختصاصی هدایت می‌کنیم و برای فعال شدن این درگاه پرداخت، باید اطلاعات کاربری صاحبان کسب‌وکار اعتبارسنجی شود.

مطالعه این مطلب میتواند مفید باشد

دریافت اینماد توسط کسب‌و کار‌های خرد در ۱۰ دقیقه

درویش، ساخت فروشگاه آنلاین کاربردی با کمترین هزینه‌ را به عنوان دیگر مزیت شاپ لینک عنوان کرد و افزود: شاپ‌لینک به دانش فنی نیاز ندارد و در حال حاضر ساخت فروشگاه رایگان است و بعد از ساخت، دارندگان فروشگاه تا ۱۴ روز می‌توانند به صورت رایگان از تمامی خدمات شاپ‌لینک استفاده کنند و پس از آن می‌توانند پکیج‌های یک‌ماهه و شش‌ماهه خریداری کنند.

وی در ادامه به برخی از سرویس‌ها و خدمات ارائه شده در شاپ‌لینک اشاره کرد و گفت: امکانات و خدمات ارائه شده در شاپ‌لینک شامل مدیریت موجودی، مدیریت سفارش‌ها، گزارش فروش و شخصی سازی داده‌ها و … است.

منبع : dmboard

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *