دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
خبر

رتبه نخست دانلود پذیرش ۲۴ در میان اپلیکیشن‌ های سلامت

رتبه نخست دانلود پذیرش 24 در میان اپلیکیشن‌های سلامت

اپلیکشن پذیرش 24 با نزدیک به یک میلیون نصب فعال دارای رتبه نخست دانلود میان اپلیکیشن های سلامت کشور شده است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم،طبق گزارش‌های منتشر شده پذیرش ۲۴، ۳میلیون و ۵۰۰هزار موبایل هوشمند یکتا، بکبار این اپلیکیشن را باز کرده‌اند.

بیشترین جست‌و جوی کاربران در این اپلیکیشن مربوط به پزشک کرونا بوده و بیشترین استفاده کاربران نیز برای دریافت نوبت در بیمارستان بوده است.

طبق این گزارش در ۶ماه نخست سال ۱۴۰۰، ۵۴میلیون بازدید توسط کاربران از سایت پذیرش ۲۴ انجام شده است که در مقایسه با ۶ماه پایانی سال ۱۳۹۹ رشد ۳۷درصدی را نشان می‌دهد.

با توجه به آمار اعلام شده پذیرش ۲۴ رفتار کاربران نشان می‌دهد که در زمان اوج پیک کرونا در کشور، اغلب مردم ترجیح داده‌ند که از خدمات سلامت الکترونیک مانند دریافت نوبت غیر حضوری، پرسش و پاسخ رایگان پزشکی و یا مشاوره آنلاین پزشکی استفاده کنند.

   شنیدن این پادکست میتواند مفید باشد:

پادکست اختصاصی اکوسیستم نوآوری-اپیزود۳۷ -نرم‌افزار مدیریت مطب راستین سیستم

 

در ۶ ماه نخست امسال بیش از ۳میلیون و ۹۰۰هزار نوبت در پذیرش ۲۴ ثبت شده که افزایش ۲۹درصدی زا نسبت به ۶ماه انتهایی سال کذشته را نشان می‌دهد.

۱۲میلیون و پانصد هزار نفر نیز در ۶ماه نخست امسال به دنبال خدمات پذیرش ۲۴ بوده‌اند که این مقدار از رشد ۴۸درصدی نسبت به ۶ ماه پایانی سال ۱۳۹۹ حکایت دارد.

از ۱۰۵۰مرکز درمانی در کل کشور، ۴۰۰مرکز از ۱۴۰شهر، تحت پوشش خدمات پذیرش ۲۴هستند که از رشد ۱۵درصدی نسبت به ۶ماه انتهایی سال گذشته خبر می‌دهد.

در حوزه محتوای دیجیتال نیز این پلتفرم فعالیت‌هایی خوبی داشته و با انتشار ۴۱۸مطلب در حوزه سلامتی و پزشکی و انتشار در بلاگ‌های خود موفق به دریافت ۶میلیون و ۵۰۰هزار بازدید شده است.

این میزان از استقبال از محتوای پزشکی و آموزشی رشد ۷۳درصدی کلیک محتوا در پلاگ پذیرش ۲۴ ماه در نیمه اول سال ۱۴۰۰ را نمایان کرده است.

برگرفته از : ecomotive.ir

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *