استارتاپ محتوای دیجیتال خبر

رایگان شدن فیلیمو مدرسه برای دانش‌آموزان کشور افغانستان

رایگان شدن فیلیمو مدرسه برای دانش‌آموزان کشور افغانستان-عصر هشتم

فیلیمو مدرسه محتوای خود را برای دانش‌آموزان ساکن در کشور افغانستان رایگان کرد و از هم اکنون آنان می‌توانند بدون خرید اشتراک از محتوای این پلتفرم استفاده کنند.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، به نقل از روابط عمومی فیلیمو مدرسه، استفاده از تمامی دروس فیلیمومدرسه از پیش‌دبستانی تا پایه نهم برای دانش آموزانی که در افغانستان ساکن هستند، رایگان شد.

این تصمیم در راستای کمک به دانش آموزان افغانستانی با توجه به شرایط سخت تحصیل در افغانستان گرفته شده است. از همین روی دانش آموزان ساکن این کشور می‌توانند با ورود به فیلیمو مدرسه از تمام امکانات این پلتفرم به صورت رایگان استفاده کنند.

مطالعه این خبری می‌تواند برای شما جالب توجه باشد
سبقت پلتفرم فیلیمو از نماوا در توجه کاربران توییتر فارسی

فیلیمو مدرسه در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود با توجه به شرایط سخت تحصیل در کشور افغانستان این امکان را برای دانش آموزان آن کشور فراهم کرده است تا مثل دانش آموزان ایرانی از امکانات این پلتفرم استفاده کنند.

دانش آموزان عزیز می‌توانند با پیش شماره افغانستان از امکانات فیلیمو مدرسه استفاده کنند.

لازم به ذکر است فیلیمو مدرسه با رویکرد تحول‌ و کیفی‌سازی کمک آموزشی آذرماه ۱۳۹۹ به‌طور رسمی آغاز به‌کار کرد. این سرویس با رویکرد «تحول‌ و کیفی‌سازی کمک آموزشی» و با دو محور «لذت یادگیری» و «عدالت آموزشی» پس از طی دوره آزمایشی یک‌ماهه وارد فاز اجرایی شد و در دسترس عموم قرار گرفت.

دروس در این پروژه کمک ‌آموزشی توسط معلمان زبده بر پایه‌ اصولی‌ترین و مدرن‌ترین شیوه‌های آموزشی و با رویکرد سرگرمی آموزی تولید شده‌اند؛ تا دانش‌آموزان بتوانند در حین آموزش، لذت و یادگیری را همزمان تجربه کنند.

محتوای این سرویس کمک‌آموزشی در قالب برنامه‌های آموزشی و سرگرم‌کننده هم‌زمان با سرفصل‌های آموزش و پرورش به‌صورت هفتگی بر بستر پلتفرم فیلیمو مدرسه بارگذاری خواهد شد و این برنامه‌ها‌ ترکیبی از فرم‌ها و فرمت‌های مختلف برنامه‌سازی از جمله رئال، بازی، عروسک و موشن گرافیک است.

گفتنی است فیلیمو مدرسه یکی از محصولات صبا ایده است و کاربران با خرید اشتراک ماهانه امکان دسترسی به محتوا را خواهند داشت.

 

منبع: digiato

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *