شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
استارتاپ خبر

راه ‌اندازی دبیرخانه دائمی امنیت غذایی در پارک فناوری پردیس

دبیرخانه دائمی امنیت غذایی- عصرهشتم

به همت شبکه فن بازار ملی ایران، دبیرخانه دائمی امنیت غذایی به عنوان نخستین رویداد نوآوری‌ها در این حوزه برای رفع نیازهای فناورانه کشور در پارک فناوری پردیس تشکی

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، این رویداد که در قالب همکاری مشترک با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا برگزار شد در بخشی از اهداف خود به ارائه نیاز‌های مرتبط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا در حوزه‌های بذر با رویکرد هیبرید، موضوع زیست دریا با محور پرورش ماهی در قفس و موضوع پرورش گلخانه‌ای پرداخته است.

قرار است با تشکیل دبیرخانه دائمی امنیت غذایی به صورت مستمر عرضه کنندگان و تقاضا کنندگان فناوری در این حوزه را رصد کنند و برای ایجاد قراداد‌های همکاری اقدامات لازم انجام شود.

ثبت رکورد ۲۱۰میلیون دقیقه مطالعه کاربران طاقچه در سال ۱۴۰۰

عرضه کنندگان و تقاضا کنندگان فناوری در این حوزه می‌توانند در پلتفرمی بر بستر اینترنت با نام «اینوفود» نیاز‌ها و توانمندی‌های مورد نظر خود را مطرح کنند.

«در اختیار قرار دادن زیرساخت به رفع‌کنندگان نیاز و شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارتاپ‌های دارای ایده»، «ارائه طرح یا محصول برای رفع نیاز‌های مطرح شده» و همچنین «تعریف فعالیت‌های مشترک و هم‌سرمایه‌گذاری با مجموعه‌های متولی و دارای دغدغه مشترک برای بهبود شرایط امنیت غذایی» از دیگر اهداف این رویداد است.

منبع: iribnews

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *