استارتاپ خبر

راه اندازی مرکز نوآوری و فناوری ورزش

مرکز نوآوری و فناوری ورزش در پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی راه‌اندازی شد

به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، نشست خبری علی شریف‌نژاد رئیس پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش با اصحاب رسانه آغاز شد.

شریف نژاد رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در این نشست گفت: مرکز نوآوری و فناوری ورزش راه‌اندازی کرده‌ایم که به عنوان یکی از افتخارات در راستای محصولات فناورانه است. این طرح در قالب استارت‌آپی به مرحله تجاری‌سازی رسیده‌ است. از جوانان صاحب ایده و طرح در قالب شرکت دانش‌بنیان و استارت‌آپ حمایت می‌کنیم.

وی ادامه داد: این اعتقاد را داریم که اصحاب رسانه در ادوار گذاشته در خصوص انعکاس فعالیت‌های علمی، تحقیقاتی، کاربردی و برگزاری همایش‌های بین‌المللی این پژوهشگاه، اتفاقات بزرگی را در سطح جامعه رقم زده‌اند.

وی با اشاره به اینکه نقش رسانه به عنوان یک کاتالیزور است، اظهار کرد: رخدادها جامع و سریع به اطلاع مخاطبان اصلی می‌رسد و در بستر رسانه و تبلیغات، فعالیت‌ها ظهور و بروز بهتری پیدا کرده است.

شریف‌نژاد با بیان اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری بر همه ما واجب است ورزش را جدی بگیریم، افزود: یکی از بسترهای مهم تسهیل فعالیت‌های ورزشی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، روانی و سیاسی در دیپلماسی ورزشی است.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *