چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
استارتاپ فناوری خبر

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد:

راه‌‌ اندازی خط تولید فناوری با رویکرد سرمایه‌گذاری بلند مدت

راه‌‌ اندازی خط تولید فناوری - عصرهشتم

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به دنبال ایجاد خط تولید فناوری با رویکرد حمایت و سرمایه‌گذاری بلندمدت هستیم.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، محمدجواد صدری مهر در جریان بازدید از ظرفیت‌های پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با تأکید بر اینکه باید فناوری را از ابتدا بپرورانیم و شاهد رشد و شکوفایی آن در طول دوره زمان باشیم، اظهار داشت: اگر این امر محقق شود، آن‌گاه دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر ایجاد محصولات فناورانه و دانش‌بنیان نقش اساسی خود را ایفا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه وجود ظرفیت‌های عظیم دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور فرصت بی بدیلی برای شناسایی مسائل منطقه‌ای و پاسخ به نیاز‌های جامعه فراهم کرده است، تصریح کرد: مجموعه پارک علم و فناوری در تلاش است که با ورود به مسائل بخش صنعت نقش واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی در رفع نیاز‌ها و حل مسائل را پررنگ کرده و با کمک به صنایع بومی، در ایجاد رونق اقتصادی هر منطقه فعال‌تر باشد.

صدری مهر با تاکید بر اصالت فناوری‌های برآمده از دانشگاه آزاد اسلامی، خاطرنشان کرد: دانشگاه به عنوان پرورش دهنده استعداد‌های دانشجویی رسالت مهمی در ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی فناوری‌های اصیل دارد.

وی رسالت دانشگاه آزاد اسلامی در پرورش استعداد‌ها را بسیار خطیر معرفی کرد و افزود: این رسالت ممکن است در پارک‌های مستقل به دلیل نبود دانشجو و هیئت علمی متخصص نتواند مانند دانشگاه آزاد اسلامی محقق شود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

سرمایه‌گذاری خطرپذیر چیست و چگونه کار می‌کند؟

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *