چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
فناوری محتوای دیجیتال خبر

راه‌اندازی وبسایت تبلیغات بازار

وبسایت تبلیغات بازار - عصر هشتم

وبسایت تبلیغات بازار با هدف تهیه محتوای دست اول در حوزه تبلیغات برای مخاطبان تبلیغات برنامه و بازی موبایلی راه‌اندازی شد.

علاقه‌مندان تبلیغات برنامه و بازی موبایلی می‌توانند با بهره‌مندی از محتوای وبسایت تبلیغات بازار، از سرویس‌های تبلیغاتی بازار و سایر سرویس‌های تبلیغاتی نتایج بهینه بگیرند.

سایت تبلیغات بازار شامل سه بخش آکادمی، وبلاگ و سوالات متداول می‌شود.

بخش آکادمی محتوای آموزشی سه محصول تبلیغات در بازار یعنی تبلیغات هوشمند، تبلیغات جستجو و تبلیغات گشت‌وگذار را ارائه می‌دهد.

وبلاگ تبلیغات بازار حاوی سه دسته‌بندی اخبار، داستان موفقیت و تبلیغات موبایل است.

سوالات متداول نیز پرسش و پاسخ پرتکرار مربوط به سه محصول تبلیغاتی بازار ارائه می‌شود.

علاوه‌براین با ثبت درخواست مشاوره در سایت تبلیغات بازار می‌توانید با کارشناسان تبلیغات در بازار جلسه آموزشی استفاده از محصولات داشته باشید.

مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد می‌شود
برنامه کافه بازار برای افزایش نرخ تبدیل بازدید به نصب اپلیکیشن‌ها 

در دسته‌بندی اخبار از بخش وبلاگ تبلیغات بازار اخبار مربوط به تبلیغات ایران و جهان را اطلاع‌رسانی می‌کند و در دسته‌بندی داستان موفقیت به معرفی داستان موفقیت محصولاتی که از تبلیغات اپل و بازار استفاده کرده‌اند، می‌پردازد.

در دسته‌بندی تبلیغات موبایلی تحقیقات داده‌محور مربوط به تبلیغات موبایلی با هدف آموزش تکنولوژی‌های نوین تبلیغاتی را منتشر می‌کنیم.

 حدیث اسدی مدیر پروژه سایت تبلیغات بازار در آغاز به کار این وبسایت گفت: «وبسایت تبلیغات بازار با دو هدف وجود مرجع کامل، به‌روز و دسترس‌پذیر آموزش محصولات تبلیغات در بازار، و اخبار و آموزش‌های مربوط به جدیدترین تکنولوژی‌های حوزه تبلیغات برنامه و بازی موبایلی راه‌اندازی شد. تلاش ما در راستای ارائه اخبار و مفاهیم به‌روز تبلیغاتی است و امیدواریم محتوای سایت تبلیغات بازار سبب تجربه دقیق‌تر و نتیجه بهینه‌تر توسعه‌دهندگان از کمپین‌های تبلیغاتی شود.»

مخاطبان سایت تبلیغات بازار می‌توانند با ثبت ایمیل خود در بخش خبرنامه، از جدیدترین اخبار و آموزش‌های تبلیغات بازار باخبر شوند.

 

 

منبع: dmboard

 

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *