دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
استارتاپ فناوری خبر

راهیابی استارتاپ فن‌آسا به مرحله نهایی مسابقات هانگژو چین

استارتاپ فن آسا یکی از 30 تیم برتر راه یافته از میان 1532 تیم به مرحله نهایی مسابقات هانگژو کشور چین شد.

سیده فاطمه حسینی، مدیر استارتاپ فن آسا در گفت‌‌و گو با خبرنگار عصر هشتم اظهار کرد: “قاشق یار فن آسا” عنوان طرحی است که از سوی این استارتاپ در این رویداد شرکت داشته و توانسته از میان ۱۵۳۲ تیم استارتاپی، به مرحله نهایی راه پیدا کند.

مدیر استارتاپ فن آسا که در زمینه طراحی و تولید ابزارهای هوشمند برای بیماران مبتلا به اختلالات مغز و اعصاب فعالیت می‌کند، افزود: این قاشق با استفاده از سنسورهای دقیق و تکنولوژی کنترل هوشمند پرسرعت، به افراد مبتلا به لرزش دست این امکان را می‌دهد تا به راحتی و بدون کمک دیگران غذا بخورند.

حسینی ادامه داد: این قاشق هوشمند با تشخیص خودکار لرزش‌های ناخواسته دست، به سرعت آن‌ها را جبران‌سازی می‌کند و نمی‌گذارد لرز‌ های دست به سر قاشق منتقل شوند و غذا بریزد.

حسینی در مورد رقابت‌های مرحله پایانی رویداد مسابقات هانگژو که با هدف جذب استارتاپ‌های فعال در حوزه تک، توسط مرکز ارتباطات بین‌الملل هانگژو برگزار می‌شود، بیان کرد: ۲۷ مهرماه زمان اعلام نتایج پایانی توسط مجمع داوران ۲۵نفره این مسابقات‌ است.

گفتنی است در این مسابقه، تیم‌هایی که به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند، جایزه‌ای به مبلغ حداقل ۲۰ هزار یوان دریافت کرده و در نهایت، تیمی که مقام اول را کسب کند، جایزه ۵۰۰ هزار یوانی این مسابقه را دریافت خواهد کرد.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *