یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
محتوای دیجیتال خبر

رئیس جدید صدا و سیما: زمینه سازی برای فعالیت بازیگران کوچک

پیمان جلی- رییس صدا و سیما

رئیس جدید صدا و سیما در هشتمین جلسه کمیسیون تنظیم مقررات رسانه‌های از تنظیم‌گری برای نقش آفرینی بازیگران کوچک رسانه‌ای خبر داد.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، پیمان جبلی در این جلسه  با تأکید بر هم افزایی اعضای کمیسیون و دستگاه‌های اجرایی مربوطه، گفت: باید به نحوی پیش رفت و تنظیم‌گری کرد تا بازیگران کوچک هم بتوانند فعالیت کنند و رسانه های بزرگ مانع رشد آنها نشوند.

این اظهار نظر رئیس صدا و سیما در شرایطی است که مدیران VOD های کشور تا امروز با توجه به تصمیمات صدا و سیما و شکایت‌های این نهاد از آنها دچار چالش‌هایی شده‌اند.

وزیر ارتباطات نیز در این نشست با بیان اینکه امروز حکمرانی، حکمرانی پلتفرمی و سوپر اپلیکیشن‌ها است، از عقب بودن در حوزه تنظیم‌گری فناوری‌های نوین خبر داد.

مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد می‌شود
ایتحول دانش‌بنیانی در پلتفرم‌های آموزشی آنلاین در دوره کرونا

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این نشست با تاکید بر اینکه امروزه حکمرانی، حکمرانی پلتفرمی و سوپر اپلیکیشن‌ها است، گفت: در این شرایط اگر همه ظرفیت‌ها هم پای کار بیایند در حوزه تنظیم گری فناوری‌های نوین بازهم عقب هستیم.

زارع‌پور همچنین با اشاره به اهمیت شکل‌گیری و ساخت شناخت درست در روند مدیریت، گفت: علاوه بر اینکه شناخت درست باعث مدیریت درست می شود، مثل یک فرصت هم می‌توان از آن استفاده کرد.

 

منبع:  digiato

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *