دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
استارتاپ نوآوری خبر

دیجی‌کالا بیزینس، سرویسی جدید برای خریدهای سازمانی از دیجی‌کالا

دیجی کالا بیزینس

دیجی‌کالا بیزینس، سرویسی با هدف تسهیل‌گری فرآیند خرید‌های B2B در مجموعه دیجی کالا شروع به کار کرده است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، دیجی‌کالا بیزینس، سرویس تسهیل فرایند خرید B2B به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های گروه دیجی‌کالا شروع به کار کرد  و از  وب‌سایت دیجی‌کالا بیزینس در دسترس کاربران است.

این سرویس،  روشی آسان و مطمئن برای خریدهای سازمانی و تأمین کالای کسب‌وکار‌ها میسر می‌سازد.

در این سرویس همه کسب‌وکارها شامل شرکت‌های کوچک و بزرگ خصوصی، سازمان‌های دولتی و به طور کلی می‌توانند با دسترسی به برترین تأمین‌کنندگان و فروشندگان، خرید سازمانی را با فاکتور رسمی و تخفیف پلکانی به صورت عمده و از میان ۶ میلیون تنوع کالایی دیجی‌کالا خریداری کنند.

شرکت‌های تولیدی، مراکز بهداشت و درمان، موسسات آموزشی و دانشگاهی، شرکت‌­های فناوری اطلاعات، بانک‌­ها و موسسات عالی و همچنین تمامی کسب‌وکارهایی که نیازمند تأمین محصول و کالا  به عنوان یکی دیگر از ذی نفعان گروه دیجی‌کالا هستند که می‌توانند از دیجی‌کالا بیزینس برای خریدهای سازمانی خود استفاده کنند.

استعلام موجودی و قیمت کالا از چندین فروشنده، اطمینان کافی نسبت به شفافیت قیمت‌ها و نیز امکان دریافت فاکتور رسمی معتبر و موضوع لجستیک و سیستم حمل و نقل، یعنی ارسال و تحویل کالا با توجه به نوع و تعداد سفارش به عنوان چالش دیگر در خریدهای سازمانی است که با این این سرویس برطرف خواهد شد.

امین میرزاپور، مدیر اجرایی دیجی‌کالا بیزینس درباره راه‌اندازی این سرویس جدید گفت: دیجی کالا پس از ۱۵ سال فعالیت  در زمینه فروش آنلاین کالا به اشخاص حقیقی، حالا با در اختیار داشتن برترین تأمین کنندگان و طیف گسترده‌ای از کالاها و نیز زیرساخت های قدرتمند عملیات و لجستیک ، تصمیم به ایجاد پلتفرمی اختصاصی برای شرکت‌های بزرگ و کوچک، سازمان‌های دولتی و کسب و کارها در تمامی حوزه‌فعالیت‌های اقتصادی گرفته است.

وی ادامه داد: ما در دیجی‌کالا بیزینس، شرایطی را فراهم کرده‌ایم که همه کسب‌وکارها بتوانند به صورت یکجا، خریدهای عمده خود را با تکیه بر نظرات کاربران، و با انتخاب از میان فروشندگان مختلف مارکت پلیس دیجی‌کالا انجام دهند و از روش‌های پرداخت منعطف این سرویس بهره مند شوند.

دیجی‌کالا بیزینس از طریق وب‌سایت  www.digikalabusiness.com در دسترس کاربران است.

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *