چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
بین الملل فناوری خبر

دسترسی جهانی به قابلیت Spaces توییتر برای ضبط و پخش مجدد گفت‌و گوها

دسترسی جهانی به قابلیت Spaces توییتر برای ضبط و پخش مجدد گفت‌و گوها - عصر هشتم

توییتر امکان ضبط و پخش گفت‌و گوها را استفاده از Record Space برای همه‌ی کاربران اندروید و iOS فعال کرده و تا ۳۰ روز پس از انتشار قابل دسترس هستند.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم،امکان ضبط دورهمی و جلسه‌های به کمک قابلیت Spaces از سال ۲۰۲۱ توسط توئیتر در دسترس قرار گرفت تا بتوان دوباره به آن‌ها گوش داد، اما این دسترسی همگانی نبود و در اختیار برخث افراد خاص قرار گرفته بود، اما هم اکنون این دسترسی برای افراد سراسر دنیا امکان‌پذیر شده است.

این خبر توسط حساب پشتیبانی توییتر اعلام شده و همه‌ی میزبان‌های Spaces اکنون دکمه‌ی «Record Space» را در برنامه‌ی توییتر برای iOS و Android خواهند دید.

کاربران توئیتر هنگامی‌‌ که روی دکمه ضربه بزنند، توییتر کل مکالمه را ضبط می‌کند تا برای هر کسی که می‌خواهد بعداً دوباره به آن گوش دهد در‌ دسترس باشد.

به این ترتیب، حتی کسانی که قادر به پیوستن به دورهمی و جلسه‌ها در زمان پخش زنده نبودند، اکنون می‌توانند به مکالمه‌ها گوش دهند.

مطالعه این خبر به شما پیشنهاد می‌شود
درآمد ۲٫۹ میلیارد دلاری توییتر از تبلیغات

نکته‌ی قابل‌توجه این است که مکالمات ضبط‌ شده برای همیشه در‌ دسترس نخواهند بود و این مکالمات تا ۳۰ روز پس از انتشار قابل دسترسی هستند و پس از مدت یادشده برای همیشه حذف می‌شوند.

البته، کاربرانی که می‌خواهند یک جلسه‌‌ی ضبط شده را قبل از ۳۰ روز حذف کنند، می‌توانند این کار را انجام دهند.

گزینه‌ی ضبط مکالمات اکنون در نسخه‌ی وب در‌ دسترس نیست و تنها می‌توانید از‌ طریق وب‌سایت توییتر به‌‌ عنوان شنونده به Spaces بپیوندید.

این شرکت اخیراً آزمایش برخی تغییرات را در برنامه‌ی iOS خود آغاز کرده که نوار جست‌وجوی جدید در برگه Home و حتی گزینه‌ای برای بازتوییت کردن پست شخصی با واکنش ویدئویی (Video reaction) را شامل می‌شود.

گفتنی است، برای دسترسی به جدیدترین ویژگی‌های توییتر، مطمئن شوید که آخرین نسخه‌ی برنامه را روی دستگاه خود نصب کرده‌اید.

 

منبع: zoomit

 

 

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *