دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
بین الملل فناوری خبر

دسترسی به کلاب هاوس در وب

دسترسی به کلاب هاوس در وب - عصرهشتم

شبکه اجتماعی صوتی کلاب هاوس توسعه لازم برای دسترسی به این پلتفرم را در فضای وب فراهم کرده است

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، کلاب هاوس اعلام کرده است که با امکان اشتراک گذاری جدیدی خود این امکان را به کاربران خود می‌دهد تا یک اتاق زنده را علاوه بر کاربران کلاب هاوس با کاربران در دیگر شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارند

این امکان باعث می‌شود کاربرانی که لینک یک اتاق زنده را به دریافت می‌کنند حتی اگر حساب کلاب هاوس نداشته باشند، از طریق یک مرورگر وب ‌می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

البته این قابلیت تنها برای شنیدن مکالمات انجام می‌شود و امکان مشارکت در اتاق کلاب هاوس در حال حاضر وجود ندارد و بعضی از اتاقها برای بازپخش (Replay) نیز موجود خواهند بود.

مطالعه این مطلب میتواند مفید باشد

قابلیت ضبط مکالمات اتاق‌های کلاب هاوس افزوده شد

برای کلاب هاوس که در حال از دست دادن محبوبیتش در برابر رقیبانی مانند Twitter Spaces است، این قابلیت می‌تواند به این کاهش محبوبیت کمک کند.

گرچه کلاب هاوس در اوج خود به هشت میلیون دانلود در ماه رسید اما شمار دانلودهای اپلیکیشن کلاب هاوس در آوریل سال ۲۰۲۱ به کمتر از یک میلیون رسید. با این حال این شرکت می گوید اپلیکیشن کلاب هاوس در دسامبر بیش از ۲.۶ میلیون بار دانلود شده است.

هنگامی که کلاب هاوس برای نخستین بار راه اندازی شد، پیوستن به آن تنها با دعوت امکان پذیر بود اما با ورود شرکتهایی مانند فیس بوک و توییتر به حوزه لایو صوتی، این شرکت هم مجبور شد برای عقب نماندن از رقیبانش، دسترسی به کلاب هاوس را برای همه آزاد کند.

منبع : ایسنا

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *