استارتاپ خبر

حمایت ویژه از استارتاپ های فناوری محور و دیجیتالی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در طرح حمایت ویژه از استارتاپ‌های فناوری محور و دیجیتال کشور مشارکت می‌کند.

به گزارش عصر هشت به نقل از نبض فناوری، حمایت مرکز نوآوری اقتصاد دیجیتال ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «کمپین شبکه نوآوری دیجیتال ایران» به صورت مستمر و بدون محدودیت زمانی برگزار می‌شود.

این رویداد، فضایی برای استقرار تیم‌ها و شرکت‌های فعال حوزه دیجیتال و فناوری‌های نوظهور در مراکز نوآوری، شتاب‌دهنده‌ها و فضاهای کاری اشتراکی را به صورت رایگان در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهد.

همچنین «ارائه خدمات منتورینگ، مشاوره با متخصصان فناوری و کسب و کار به صورت رایگان»، «تامین هزینه دوره‌های آموزشی مورد نیاز شرکت های عضو شبکه نوآوری»، «معرفی شرکت‌ها و تیم‌ها به شبکه سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور، صندوق‌های پژوهش فناوری و غیره» و «تخصیص وام کم بهره و حمایت های نقدی و غیرنقدی بلاعوض برای اعضای شبکه» از دیگر مزیت‌های مشارکت در این رویداد است.

هدف از این طرح تسهیل استقرار، آموزش، سرمایه‌گذاری و رشد و توسعه شرکت‌های نوپای دیجیتال کشور است. چنانچه استارتاپ یا شرکتی فعال در عرصه‌ فناوری‌های نوظهور نیاز به فضا برای استقرار اعضای تیم خود داشته باشد، می تواند با مشارکت در این رویداد از مزایایی چون دریافت انواع حمایت‌های مادی یا معنوی از جمله سرمایه‌گذاری و یا خدمات مشاوره و آموزشی برخوردار شود.

اینوسنتر نخستین مرکز توسعه اقتصاد دیجیتال در کشور است که از حرکت زیست‌بوم استارتاپی به سمت فناوری‌های نوین حمایت می‌کند. استارتاپ‌ها، تیم‌های فناور، مراکز نوآوری و شتابدهنده‌ها در صورت تمایل به پیوستن به این شبکه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به اینجا مراجعه کنند.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *