پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱
استارتاپ نوآوری خبر

حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در “الکامپ”

صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام کرد: علاوه بر برپایی پاویون شرکت‌های دانش بنیان در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک(الکامپ) از حضور مستقل شرکت‌ها در این نمایشگاه حمایت می‌کند.

به گزارش عصر هشتم، یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور مستقل شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های بین‌المللی داخلی است که واحد توانمندسازی صندوق در سال ۱۴۰۰ نیز حمایت خود را از حضور مستقل شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های بین‌المللی داخلی ادامه داده است.

میزان حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور هر شرکت دانش‌بنیان برای حضور مستقل در نمایشگاه‌های تاییدشده، ۳۰ میلیون تومان در سال (حداقل ۳ نمایشگاه قابل استفاده) است تا شرکت‌ها بتوانند به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک(الکامپ) طی روزهای ۱۸ تا ۲۱ تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

بنا بر اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقمندان جهت ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند تا اول تیر ماه به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir مراجعه کنند.

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *