استارتاپ خبر

حمایت بیش از ۷۶هزار نفر در مخالفت با اینماد اجباری در توییتر

حمایت بیش از 76هزار نفر در مخالفت با اینماد اجباری در توییتر - عصرهشتم

طبق بررسی ده هزار توییت توسط لایف وب ، بیش از ۷۶.۶ هزار لایک از سوی کاربران توییتری پیرامون پست‌های مخالفت با اینماد اجباری ثبت شده است.

به گزارش استارتاپ خبری عصر هشتم، طبق گزارش لایف وب اوج این موارد به نیمه اول آذر برمی‌گردد که بیش از ۲.۵ هزار کاربر توییتری درباره آن صحبت کرده‌اند.

طبق این بررسی از بین حجم این ۱۰هزار توییت‌، ۳۷ درصد از آنها تولیدی خود کاربران بودند و ۶۳ درصد نیز ریتوییت دیگر محتواها بودند.

طبق گزارش لایف وب بیش از ۶۰ کسب و کار اینماد را از وبسایت خود حذف کرده‌اند که نام آشناترین آن‌ها زرین‌پال، علی بابا، جاباما، مکتب‌خونه، تخفیفات و نت‌برگ بوده‌اند و این موضوع یکی از مهمترین و بیشترین توییت‌های کاربران درباره این نماد اعتماد الکترونیکی بوده است.

مشاهده این مطلب میتواند مفید باشد

اجباری‌بودن اینماد، ۱۵۰هزار شغل را در سال به خطر می‌اندازد

موضوعاتی نظیر عدم اعتماد سازی اینماد برای کاربران و اشاره به کلاهبرداری‌های انجام شده توسط برخی سایت‌های دارای اینماد مانند سکه ثامن از دیگر مواردی بوده که کاربران به آن توجه ویژه‌ای داشتند.

در این بررسی این موضوع نیز مشخص شده که جامعه مخاطب موردبررسی قرار گرفته بر این باور است که اینماد اجباری مانع توسعه اقتصاد دیجیتال و خلاقیت و نوآوری در کسب و کارهای می‌شود و همچنین در توییت‌های خود به این مساله اشاره کردند که این موضوع باعث از بین رفتن بسیاری از کسب و کارهای کوچک خواهد شد.

منبع: digiato

hhh

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *